Véres Valentin 3D

Tom Atkins
Kevin Tighe
Kevin Tighe
Jaime King

Néhány évvel ezelőtt a sulibálon a kissé különc Jeremyt alaposan megalázza a menő Page, és barátnői. Mára az egykori tinikből bombáző nők váltak, és rég elfelejtették egykori osztálytársukat, a jelentéktelen Jeremyt. A Valentin-nap közeledtével a lányokat azonban… Több

Rendező: Patrick Lussier
Premier (HU): 2009.02.26.

2024.02.14 Erik Csok

Nem volt ez rossz, még Valentin-napra sem!

Elég nagy elvárásokkal ültem le a film elé, mert érdekelt, és mivel most amúgy is jött e csodás nap, meg a horrorfilmeket is szeretem, meg is néztem! És nem volt ez rossz! Egyrészt, feszültség, az van benne, nem is kicsi, és kifejezetten egy izgalmas darab. Véres, nagyon, bár mondjuk a cím ezt is sugallja, és szerencsére a film nem hazudtolja meg magát e kapcsán. Vannak nagyon jó jelenetek is benne, látványos, és tényleg feszült, én drukkoltam egy-egy karakternek ténylegesen. Ugyanakkor, mint minden horrorfilm, ez sem mentes a kliséktől, de ennyi legyen a baj. Nekem a végén a fordulat is tetszett, számomra nem volt kiszámítható, mert a film meg tudta csinálni azt a számomra, hogy bizony gyanús legyen a két fő karakter. A színészek, azok okésak, ismertebb név itt csak Jensen Ackles, aki amúgy szerintem egy kifejezetten jó színész, és itt is tök jól alakít, de a többi színész is rendben van. Úgyhogy akit érdekel, az nézze meg, tök jó kis slasher horror, nekem nagyon tetszett, még a hibái ellenére is!

2023.02.15 Kóborló

a nap véleménye

Vér és hullák Valentin ünnepére

Soha nem tartottam jómagam sem egy kiemelkedő horrorfilmnek az 1981-ben bemutatott My Bloody Valentine című alkotást, de ha össze kéne hasonlítanom azt a filmet a 2009-ben bemutatott Véres Valentin 3D című feldolgozásával, akkor az a bizonyos mérleg ... Teljes kritika

2022.03.12 JRD

Újabb Valentin...

Ez sem az a film volt, amit a története miatt néztem meg. Ahogyan az előző Véres Valentint sem. Feledhető alkotás, de akkor is jó szórakozás. Igaz, Ackles alakítása sem tudta kirángatni a filmet az elnagyoltság státuszából, de ettől függetlenül nem csakis egyszer nézhető film. Véres, néha gusztustalan. És szinte az elején lelövi ez is a poént, hogy ki lesz a hunyó. De attól még nézhető. Szóval! Vérontásra fel, és jó borzongást!

Jensen Ackles az Odaát sztárszínésze sem tudja feledhetetlenné tenni ezt a teljesen átlagod,élettelen sztorijú horrorfilmet.Lerágott csont,de a gore legalább működik.Olyan egyszer nézős.

2019.08.16 indingo

A 90-es évek gagyi horrorjaira hajaz. A gyilkos, aki mindenkinél erősebb, ügyesebb, de azért a bányában nem veszi észre a tőle 1 méterre álló csoportot. Meg ez a mindenkit feldarabolok aki szembe jön nekem kicsit sok volt, pláne hogy a csontot nem ol... Több

A forgatást 2008. május 12-én kezdték meg, és 2008. július 19-én fejezték be.Szerző: Kóborló

Németországban vágatlanul mutatták be a mozikban a filmet, ráadásul mind a dvd, mind pedig a blu-ray kiadásban is a vágatlan verzió került forgalomba, de még így is két perccel rövidebb volt, mint az, amit az amerikai mozikban mutattak be.Szerző: Kóborló

Sheri Moon Zombie-nak felkínáltak egy szerepet a filmben, de ezt végül a színésznő elutasította, ugyanis elsősorban olyan filmekben szeret szerepet vállalni, amelyet a férje, Rob Zombie készít.Szerző: Kóborló

A filmet Pennsylvaniában forgatták, ugyanis így a stáb ki tudta használni az államra vonatkozó filmkészítési adókedvezményeket.Szerző: Kóborló