Vesztesek bosszúja

Vesztesek bosszúja

The Losers
mimi

A különleges kommandót Bolíviába vezénylik, hogy titkost küldetést hajtsanak végre a dzsungel mélyén, és megsemmisítsék az ellenségek. Rá kell jönniük azonban, hogy csapdába csalták őket, és már nincs kiút. A legyőzöttek azonban nem hagyják magukat, megmenekülnek, és úgy döntenek, felkutatják az… Több

Rendező: Sylvain White
Premier (HU): 2010.07.27.

2022.10.03 JRD

Szórakoztató, stílustalan, amolyan tipik akciófilm. Szórakozásnak megfelel egy sz@r nap után, hiszen van benne látványos robbantgatás, némi lámúr, egy-egy poén is akad. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2016.08.07 mamiéstöti2

A film eléggé jellemtelenre sikeredett. Izgalmas volt, ötletes, néhol szórakoztató, de nem érzem azt, hogy egy jó filmet láttam. A szereposztás elég lapos volt.

2021.10.08 Képkockák

Az tényleg Amerika Kapitány?

A The Losers - Vesztesek Bosszúja még akkor készült, mikor Chris Evans nem arról volt híres, hogy ő Amerika Kapitány (1 évvel később jelent meg a film). Valamint Idris Elba neve is fémjelezte a minőségibb akciófilmeket (ebben az évben jelent meg a T... Teljes kritika

2022.09.28 Erik Csok

Jó kis akciófilm.Nemrég tudtam meg, hogy képregényből készült film, és szerintem a jobbik fajtába tartozik. Nekem tetszett, nagyon jó kis film, időtöltésnek tökéletes, jó a sztorija, és a karakterek. 4 csillagot simán megér.

2016.08.02 VFTS

Az alap ötlet jó, a megvalósítás annál inkább nem. Ebből azért sokkal többet is ki lehetett volna hozni, így egy tipikus amerikai akció film lett ész nélküli lövöldözéssel és lényegében semmi történettel.

Zoe Saldana és Idris Elba 4 hónappal később újra közösen dolgozott egy filmen, a Tökéletes bűnözőkön (Takers - 2010).Szerző: Képkockák

Jeremy Renner kapta volna a főszerepet, azonban nem tudta egyeztetni az időpontot egy másik forgatással.Szerző: Képkockák

66 ember hal meg benne.Szerző: Norbi

Az eredeti képregény két készítőjét is bevonták a filmbe.Szerző: kázsé

A nagy pénzrablás
2017