Viktória

1. évad (2016) - 8 epizód
2. évad (2017) - 9 epizód
3. évad (2019) - 8 epizód

2. évad:
A sorozat Viktória királynő uralkodásának kezdeti időszakát mutatja be. A második évad a dolgozó anyáról szól, aki próbálja egyensúlyban tartani a szülői és a királynői feladatokat, miközben férje a helyét keresi az erős felesége mellett.… Több

Forgatókönyvíró: A.N. Wilson, Ottilie Wilford, Guy Andrews
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2016.08.28. | HBO Max (2021.09.04.)

2020.12.26 Attila384535

Akár egy Disney figura

Remek sorozat, amolyan nyugis, mint a "Váratlan utazás" volt. De azért nem gondolnám, hogy az igazi Viktória ilyen cuki volt, mert a filmbéli inkább egy Disney-hercegnőre emlékeztet. :)

2020.08.18 MP170506

Jó kis sorozat lett. Történelmileg eléggé hiteles, remek színészekkel, csodás kosztümökkel. Nem egy fordulatos sorozat, de mégis le tudja kötni a figyelmet.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Nagyon tetszett az első évad, és kíváncsian várom a másodikat. Színvonalas volt, jó színészekkel. Történelmileg hűen mutatta be az eseményeket. Zeneileg is nagyon jól meg volt komponálva.

2016.08.10 Sniper

Nagyon látványos, színvonalas sorozat. Emellett érdekes is és elgondolkodtató. Én kifejezetten szerettem. Biztosan újranézem majd.

2016.04.07 Bulki

Hűha, ez egy igazán jó kis sorozat! Minden tekintetben elégedett vagyok vele, egy dolgot leszámítva: ez is pontosan olyan tökéletesnek állította be az angol uralkodóház fejét, mint a többi róla készült alkotás. Ő is ember, könyörgöm, biztosan hibázot... Több

A film 349 624 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 322 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.