Világok harca

Világok harca

War of the Worlds

Ki gondolta volna, hogy nem vagyunk egyedül, sőt, léteznek tőlünk értelmesebb lények, akik úgy vizsgálnak minket, mint ahogy mi vizsgáljuk a baktériumokat. Amíg mi a hétköznapi problémáinkkal vagyunk elfoglalva, földönkívüliek figyelik minden mozdulatunkat, ahogy élünk, ahogy szaporodunk.… Több

Forgatókönyvíró: Josh Friedman, David Koepp
Premier (HU): 2005.06.29. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2024.02.22 Schumy1

Nem az én világom a sci-fi, de a szereplőgárda, na meg a katasztrófa jellemzés miatt megnéztem. Minden sci-fi jellemet elfeledve, egy jó film lett.

2019.01.06 HE7EDIK

Emlékszem annó moziban láttam és elképesztő hatást gyakorolt az emberre. Egy gyenge pont van a filmben, az pedig Dakota Fanning, a visításai inkább irritálóak mint félelem keltőek. Spielberg azóta sajnos egy jó filmet sem pakolt az asztalra.

2017.07.19 Orosz István

Nekem nagyon tetszik a film, talán az ufó támadásos filmek közül az egyik legjobb. Tetszett, hogy egy család szemszögéből mutatják be, hogyan próbálnak túlélni egy ilyen támadást.

Az ajtó becsukódik, puffanások, nyögések... és kijön Tom Cruise. Tim Robbins jól alakítja az őrült szabadságharcost. Jó kis apokaliptikus sci-fit kaptunk Spielbergtől. Mi lenne, ha? Igen, a téma a földön hevert, csak fel kellett kapni, és okosan hozzányúlni. Sikerült. Kifejezetten jól.

2017.05.02 indingo

Különös vonzódásom van az űrlényes filmek irányába, úgyhogy ezt sem hagyhattam ki. Végig feszültség van a filmben. Nem túl eredeti az ötlet, de én bírtam.

52 ember halála van benne a filmben.Szerző: Norbi

Cruise 50 millió dollárt kapott a főszerepért.Szerző: HE7EDIK