Viral

Miután egy pusztító vírus alaposan megtépázta a népességet bolygónkon, egy nő elhatározza, hogy dokumentálni fogja karanténba kényszerült családja új életét, és minden erejével igyekszik megmenteni beteg testvérét.

(erare)

Premier: 2016.07.29.
Analeigh Tipton
Sofia Black-D'Elia

2018.08.08 BoBamburg

Ha van olyan filmes téma amiből nehéz újat mutatni, az a vírusos/zombis filmek. Alapvetően ez a film se egy kiemelkedő darab, és nem is lesz belőle a műfaj legjobbja, de egy teljesen korrekt kis horror, teljesen korrekt hangulattal. Aki szereti az ilyen filmeket, az nem fog csalódni.

2017.03.19 zsozsesz

Ez a tipikus tucat film, igazából se olyan kiemelkedően jót vagy rosszat nem lehet róla mondani. A szereplők átlagosak( hál' istennek nem az a szokásos amcsi tinik), a történet jónak mondható, bár láthattunk már ennél jobban kidolgozott vírusos filmet. A végére persze egy nagyobb csattanót eltudtam volna fogadni.

2016.01.24 spikeZ

Klasszikus vírus-mozi, nem tud se többet, se jobbat, mint eddig bármilyen másik. Átlagos horor

2016.02.20 Cercei

Ez a rendezőpáros csinálta meg a Paranormal Activity legjobb részét, ezért nagy reményeket fűztem hozzá, és a trailer után sokat is vártam, de csalódtam

A film összbevétele 551 760 dollár volt (imdb.com).