Vissza a jelenbe

Vissza a jelenbe

Hot Tub Time Machine
John Cusack

A felnőtt lét sok nehézséggel jár, ahogy azt a négy jó barát is megtapasztalhatta, miután hátrahagyták fiatal életük csúcspontját valamikor a '80-as évek végén. Hogy felidézzék az egykori őrült időket, kibérelik a házat, ahol annak idején buliztak. Miközben a jakuzziban nosztalgiáznak,… Több

Rendező: Steve Pink
Forgatókönyvíró: Josh Heald, Sean Anders, John Morris
Premier (HU): 2013.05.21.

2018.09.03 BoBamburg

Sokan dicsérték ezt filmet, de eddig mindig elkerültem. Mondjuk nem is baj, mert amúgy egy teljesen közepes, felejthető vígjáték. Viszonylag kevés poén volt benne, ami működött is, a legtöbb esetben csak erőltetett hülyéskedés megy. Történet meg semmi extra.

2017.06.18 indingo

John Cusack miatt kezdtem el nézni. Nem rossz vígjáték, remek zenékkel. Nem szabad persze komolyan venni. a film is viccet csinált magából.

2017.05.17 Berto49 Nézhetetlen

Rengeteg benne a trágárság és az altesti humor, erről már az elején meggyőződtem! Nem is vesztegettem rá az időmet, élvezzék azok, akiknek szánták ezt a förmedvényt!

2018.03.26 szaka123

Egyszer a tv-ben adták, de reklámok miatt lemaradtam a második feléről. Gondoltam letöltöm és megnézem mi sül ki belőle. Hát az amire gondoltam, elég kiszámítható a sztori. John Cusak nevét nem értem a stáblistán, a második részre már vissza sem tért... Több

2017.07.12 MMcFly2015

A Hot Tub Time Machine nehezen jutott el szinkronosan hozzánk, mikor feliratosan láttam először, nem egyszer néztem meg utána. John Cusack a húzóerő, viszont a főszerep ellenére a négyből a leggyengébb figura, és a csapat többi tagjain sokkal többet ... Több

John Cusack azt nyilatkozta, szinte kizárólag a film címe miatt csatlakozott a produkcióhoz.Szerző: kázsé

Az előzetesben látható Michael Jackson-viccet Craig Robinson találta ki.Szerző: kázsé

A filmben Sebastian Stan egy kommunisták ellen harcoló hazafit alakít. A színész a kommunizmus idején született Romániában.Szerző: kázsé

William Zabka jeleneteit hónapokkal a forgatás befejezése után vették fel, mert a készítők úgy találták, hogy további jelenetekre van szükségük.Szerző: kázsé