Volt egyszer egy Mexikó

Johnny Depp
Danny Trejo
Johnny Depp
Rubén Blades

El Mariachi (Antonio Banderas) a külvilág elől rejtőzködve tölti mindennapjait, legtöbb idejét a gitárjának szenteli. Egy napon felkeresi őt egy korrupt CIA ügynök (Johnny Depp), hogy keresztülhúzzák Barillo (Willem Dafoe), a hírhedt kartellvezér számításait, aki arra készül, hogy megölje Mexikó… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Premier (HU): 2003.10.30. | HBO Max (2024.01.03.)

2020.11.28 tibi

Sokáig nem történik semmi. Ami nagyon zavaró, hogy nincs fordítás, így nézhetetlen. Nem tetszett.

Sokat akar a szarka,de nem bírja a farka....Na erre a mozira ez tutira jellemző.Kicsit sok,és ezért ad nagyon keveset.Mikor megnéztem,azon gondolkoztam,elméletileg,miről is szólt?Átlagos,de sokkal jobb is lehetett volna.

2017.12.23 Deku

Nekem személy szerint bejött ez a fajta film történet is. Nem unatkoztam egy percet sem. Igazán tetszetős kis film darab volt. El lett találva benne minden, pár apróbb kis hiba talán akadt, de ez nekem nem tűnt fel mivel nagyon jól elszórakoztatott.

2018.07.09 Berto49

Nekem ez túlságosan sok volt! Mire is számítottam!? Hiszen ez egy akciófilm, a „Mariachi-trilógia” része, az „El Mariachi=A zenész” és a „Desperado” folytatása. Teletömték nézőcsalogató sztárokkal, meg 99 halottal. Rengeteg karakter, hirtelen megjele... Több

2019.05.05 Norbert93

A Mariachi filmek csúcsa

A Mariachi franchise és Rodrigurez munkásságának egyik ékköve és legerősebb darabja. Nagyon kemény, tökös mexikói mészáros film. Rodrigurez stílusa nagyon idealizált és szatirikusan túltolt, ami ebben a filmben ütközik ki legalább. Johhny Depp karaktere szintén kiválóra sikerült, sokat hozzátesz ehhez az amúgy is erős filmhez.

Ez volt a második alkalom, hogy Johnny Depp közreműködött filmjének soundtrackjén (az első a Csokoládé volt).Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az El Mariachi trilógia filmjei közül ennek volt a legnagyobb költségvetése: közel 30 millió dollár.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben 99 ember hal meg.Szerző: mrarizona

A forgatókönyv csupán 45 oldal volt.Szerző: mrarizona