Vörös kutya

Vörös kutya

Red Dog
Josh Lucas

Red Dog, az ausztrál pásztorkutya összebarátkozik egy kietlen bányatelepen élő kis kolóniával. A telepen szinte mindenki magáénak tekinti a négylábút, ám ő igazából senkihez sem tartozik, mindaddig míg egy szép napon gazdát választ magának John Grant személyében. Egy szerencsétlen baleset azonban elszakítja őket egymástól, és Red Dog elindul földön, vízen, levegőben, hogy körbeutazza fél Ausztráliát, gazdáját megkeresni...

Rendező: Kriv Stenders
Forgatókönyvíró: Daniel Taplitz, Louis de Bernières
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2012.12.13.

2017.08.31 Deku

Igazi remekmű lett ez a film, nekem tökre eltalálták azt amit látni akartam. Habár a történet nem lett a legtutibb de még így is nézhető szerethető film. Javaslom megnézni mindenkinek.

2016.11.03 MP170506

Imádom a kutyákat, így ez a film is megtudott érinteni. Nagyon szép, érzelemdús film, kiváló mondanivalóval, nekem nagyon tetszett. Szerintem többször nézhető.

2016.10.07 cinderella

Gyönyörű film, érzelemdús, hol nevet, hol sír rajta az ember. Főleg annak érdemes megnéznie, aki szeretett már állatot ennyire, az tudja csak igazán megérteni az üzenetét. Nem kell nagy dolgokat várni tőle, de pont attól ilyen nagyszerű, hogy egyszerű.

2015.05.20 a.edit63

Gyönyörű film, kalandokról, szeretetről és igazi, embereket túlszárnyaló hűségről. Jó és hozzáillő poénokkal van fűszerezve és csodálatos üzenetet hordoz magában!

2015.08.12 Corazon.Donq

Elég furcsa kis alakítás lett ez, valamilyen szinten még tetszik is azonban nem dobtam el tőle az agyamat. De el kell ismerni egyszeri szórakozásnak megtette, max nem lesz maradandó élmény.