Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Wall-E

(WALL·E)
Wall-E

Tartalom

Már többszáz éve, hogy a lakhatatlan Földet elhagyták az emberek, az egész bolygón egy kis robot tevékenykedik csupán, akit valaki bekapcsolava felejtett. WALL-E (Waste Allocation Load Lifter Earth-Class, azaz Watt Lánctalpas Limlom- és Hulladékkezelő Robot az E sorozatból) magányosan gyűjtögeti a szemetet már réges régen, amikor véletlen találkozik a "csinos" Extraterresztriális Vegetáció Analizálóval, EVA-val. EVA ráébred, hogy a szemétszedés közben WALL-E ráakadt a Föld jövőjének kulcsára, így a támaszpontnak veszi az irányt, hogy jelentse a kulcsfontosságú információt. WALL-E a robot után ered, új célt adva ezzel életének.
(Beke Gábor)

2015. 01. 23. 19:21

Egy iszonyatosan gagyi, unalmas vontatott mese. Alig bírtam egyszer is megnézni. Nem ajánlom senkinek.

2015. 01. 26. 19:50

Nagyon édes. :)

2015. 02. 10. 14:52

A Toy Story által megteremtett animációs iskola csúcsteljesítménye, a Pixar talán legérettebb, legzseniálisabb alkotása, kedves és cuki történet a kisebbeknek, tanulságos és figyelemfelkeltő mű a felnőtteknek. Igazi stílusbravúr.

A Metacritic oldalán 94/100 pontot kapott 39 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 244 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 18.helyén áll.