Sátánfajzat - Warlock 2.

Sátánfajzat - Warlock 2.

Warlock: The Armageddon

Eljön Sátánfajzat, hogy megmentse láncravert apját. Ezt csak egy szerelmes pár akadályozhatja meg, akiknek természetfeletti erejük van.

(mamiéstöti2)

Rendező: Anthony Hickox
Forgatókönyvíró: David Twohy, Kevin Rock, Sam Bernard
Premier (HU): 1994.03.03.

2019.10.31 Kóborló

Véresebbnek véresebb, de, hogy nem jobb mint az elődje, az is biztos

Nem is olyan régen végignéztem újra a Warlock című fantasy-akció-horror mindhárom részét amolyan múltidézésként, hisz anno én is nagyon kedveltem (főleg az első részét). Sajnos vannak olyan filmek, amikre lehet azt mondani, hogy nem öregedtek jól (ku... Teljes kritika

2019.02.21 Owotonor

Van jelleme a filmnek és kidolgozottsága legalábbis ami a főszereplőt illeti Warlock-t, mégis gyengére sikeredett ez a széria, a humorosabb felfogása helyett inkább a horror vonalat kellett volna erősíteni hogy komolyabbnak tűnjön legalább, a varázslások viszont tetszettek. Részemről a 3. rész a favorit.

2016.12.05 FunBoi

Bár számomra nem volt egy hatalmas élmény a film, mégis azt kell, hogy mondjam egészen korrekt volt. Van ötlet a koncepcióban, az alakítások is tökre rendben volta, igaz néhol egy kissé túljátszották a szerepüket a színészek. Én egyszeri megnézésre tudnám ajánlani!

2019.07.09 EDUARD98

Nem a legrosszabb film, amit valaha láttam és a számtalan klisé ellenére még mindig egy korrekt B-kategóriás. Aki szereti a könnyedebb és egy kissé hígabb, nem annyira agyalós fantasy-horrorokat, annak tuti tetszeni fog!

A rendező, Anthony Hickox egy rövid jelenet erejéig szerepel a filmben.Szerző: Kóborló

A forgatások mindössze 38 napig tartott.Szerző: Kóborló

A filmben egy jelenet erejéig feltűnik Mészáros „Michu” Mihály, magyar származású akrobata, színész, akit Warlock megöl.Szerző: Owotonor