Waterloo Híd

Waterloo Híd

Waterloo Bridge

Az első világháború alatt egy balerina, aki halottnak hiszi vőlegényét, kétségbeesésében a prostitúció felé fordul.

(qwer)

Rendező: Mervyn LeRoy
Premier: 1940.05.17.

Waterloo híd  (1931)

Gaby  (1956)

2017.08.30 Deku

Ennél tökéletesebb színészi gárdát nem tudtak volna összeválogatni. Nem tudok rosszat mondani, ez nagyszerű, szórakoztató, és kedves történet lett. Remek szórakozás bárkinek aki kedveli ezt a műfajt.

2016.11.07 Berto49

Nekem már egy kicsit túlságosan romantikus, de Vivian Leigh szépsége és játéka miatt megérte megnézni. Külön érték a klasszikus szinkron, Váradi, Mécs, Simor, Bulla. Talán leszek majd egyszer olyan érzelmes hangulatban, hogy újra megnézzem.

2016.12.06 Toncsi

Nagyon erős melankóliát és drámai töltetet árasztó film, a második világháború éveiből...Emlékszem, hogy még nagyon fiatalon láttam, és olyan erős nyomot hagyott bennem, hogy a sztorira nem is, de az érzésre amit keltett, tökéletesen emlékszem.

2015.02.01 Cercei

Kedvelt és népszerű történet, mely a világon sok lány szívét átjárta, és meghatotta. Nemhiába, hiszen igen baljós kicsengése volt, és a filmbéli hangulatot tökéletesen eltalálták. A Gyertyakeringő pedig az egekig röpítette az imázsát...