Medvetesók

Medvetesók

We Bare Bears
Videók

Három mackótestvér a városba is beköltözik, csakis azért, hogy minél jobban beilleszkedjen az emberek világába.

(erare)

Rendező: Manny Hernandez
Premier: 2014.11.21. | HBO Max (2021.01.24.)

1. évad (2014) - 27 epizód
2. évad (2016) - 25 epizód
3. évad (2017) - 44 epizód
4. évad (2018) - 43 epizód

2020.08.07 qwer

Az utolsó Cartoon Network élményem a gyerekkoromhoz köthető, majd jött kb. 20 év kihagyás, aztán rátaláltam erre az animációs sorozatra, ami nagyon gyorsan az aktuális kedvencemmé vált. A három különc medve kalandjai epizódonként röpke 10 percben tip... Több

2019.01.02 harnas1207

Modern mese, hol poénos, hol kicsit gagyi. Elég változóak az epizódok, de egyszer mindenképpen nézhetőek. Kicsit a Madagaszkár Pingvinjeire emlékeztetett.

2016.11.20 Szivárvány1

Tipikus animációs mese. Semmi újat nem mutat. Aranyos, jó poénokkal de semmi több. Bár azért plussz pontokat kap amiért ilyen szép és aranyos karaktereket és animációt hoztak össze a készítők. Nem hiszem hogy sok évadot meg fog élni.

2016.06.24 portal91

Elég idióta egy mese, pont mint a többi, de láttam egy részt, ami elég komoly témát feszegetett és arra jöttem rá, hogy van a sorozat hátterében valaki, aki szeretne nagyot alkotni.

2017.10.06 Baleszmode

A Cartoon Network utolsó mentsvára 2015-ben. Végtelenül aranyos,és szórakoztató.És néha elég komoly témákat feszeget.Minden dicséretet megérdemel.Viszont vannak hibái,egyrészt nagyon ritka,ha komoly témát feszeget,de van olyan rész is,másrészt néha t... Több

A három medve kalandjai először Daniel Chong webes képregény sorozatában jelentek meg. Szerző: harnas1207