A béranya

A béranya

When the Bough Breaks

John és Laura fiatal pár, akiknek már csak a gyermek hiányzik a boldogsághoz. A kétségbeesett pár már mindent kipróbált, Laurának mégsem sikerült teherbe esnie. Végső reménysugárként béranyát fogadnak, hogy hordja ki ő a gyermeküket. Úgy tűnik, Anna minden tekintetben ideális választás erre… Több

Rendező: Jon Cassar
Író: Jack Olsen
Forgatókönyvíró: Jack Olsen
Premier: 2016.09.09. | Netflix (2023.12.15.)

2021.02.11 stomachh

Tévéfilm hangulatú, gyenge minőségű film. Kár rá vesztegetni az időt.

2018.11.16 HercegPeter

Furcsa volt a Horrorra akadva filmek Brenda-ját egy komoly szerepben látni. Igazából nem is rémlik, hogy láttam volna azóta másik filmben. De komoly szerepben biztos nem. Ez a film egyértelműen nem horror, a thriller iskolapéldája. Borzasztó egyszerű... Több

2018.08.21 erahurka

Nem valami erős darab. Olyan átlagos, hogy az már fáj, pedig próbál több lenni, de valahogy nem jön össze neki.

2016.11.12 Face

Engem lenyűgözött a hangulata a légköre...nem tökéletes, de mindenképpen kiválik a többi film közül.

2016.12.16 Roman

Kicsit izgalmasabbat vártam. Érdekes a sztori, de semmi horroros vagy természetfeletti nincs benne, szerintem egy családi dráma/triller keveréke inkább.

Regina Hall, Romany Malco és Morris Chestnut második közös filmje a Gondolkozz pasiaggyal! után. Szerző: hp

A béranya forgatása 2015. február 2-án kezdődött meg New Orleansban, Louisiana államban, és március közepén ért véget. Szerző: hp

A béranya az amerikai premierhétvégéjén 15 millió dolláros bevételt produkált, mellyel a bevételi toplista második helyét szerezte meg.Szerző: hp

A filmet igen negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon mindössze 12 százalékon áll (2017 május).Szerző: hp