Hová tűntél, Bernadette?

Hová tűntél, Bernadette?

Where'd You Go, Bernadette

Egy szerető édesanya éveket töltött el anélkül, hogy időt szentelt volna hobbijának. Úgy dönt, változtat és újra átadja magát a kreativitásnak. Döntése új színt hoz az életébe, és elindítja egy úton, melynek végén siker és ismertség várja… Több

Premier: 2018

Zoe Chao
Laurence Fishburne
Laurence Fishburne

2021.10.12 diumiu

Megmondom őszintén, nem erre számítottam. Eléggé furcsára sikeredett ez a film, pedig a téma nagyon jó volt, de a kivitelezés és a megvalósítás nagyon rossz lett. Csalódtam, főleg azért, mert Cate Blanchett neve számomra egyenlő a minőséggel. Ez most nem jött be sajnos.

2020.09.12 Crystaldeer

nem tudom hova tenni :-/

Hát ez az a film amit nem tudok hova tenni. Mert váltakozott benne a dokumentum, az életrajz, pedig valójában egyik se volt. Se misztikus és se vígjáték. És egyálltalán nem is az a lényege, hogy a nő felszívódik, mert nem is szívódik fel, na de mindegy. A színjátszás pocsék volt, talán a kislány volt a legjobb. A film témája nagyon jó lett volna, még lehet, hogy a forgatókönyv is jó volt, de nem jött át. Bocsi.

A Hová tűntél, Bernadette? a Cate Blanchett lányát alakító gyerekszínész, Ella Nelson első filmje.Szerző: hp

A Hová tűntél, Bernadette? Richard Linklater és Laurence Fishburne második közös filmje. A színész és a rendező első alkalommal 2017-ben, a Last Flag Flying forgatásán dolgozott együtt. Szerző: hp

A film előkészítése több évet vett igénybe. Az Annapurna Pictures és a Color Force már 2013-ban megszerezte a regény megfilmesítési jogait, azonban igen nehezen mozdult egyről a kettőre a produkció. Két évvel később leszerződött a rendezői székre az Oscar-díjas Richard Linklater, majd szintén 2015-ben egy újabb Oscar-díjas, Cate Blanchett is csatlakozott a stábhoz. Szerző: hp

A Hová tűntél, Bernadette? Maria Semple azonos című regényének filmadaptációja. Szerző: hp