Who Am I: Egy rendszer sincs biztonságban

Who Am I - Kein System ist sicher

2024.02.09 Erik Csok

A hackelés egy bűvésztrükk!

Jókat halottam a filmről, így érdekelt, tényleg olyan jó-e, mint aminek mondják, és most néztem meg. Valahogy éreztem, hogy tetszeni fog nekem ez a film, na de, hogy ennyire, azt nem gondoltam volna! Kifejezetten egy izgalmas és érdekes, valamint helyenként irtó feszült film, amit én tényleg nem gondoltam volna. Maga a téma is szerintem nagyon érdekes, elhangzanak benne elgondolkodtató szavak, és tényleg fenn tudja tartani a figyelmet. A színészek is jók, tényleg mindenki. Szerintem látványos film is helyenként, és fordulatos, de még hogy! A film végén akkora gyomros van, hogy az nem igaz, én tényleg tátott szájjal néztem azt, mikor fény derült az igazságra, és a befejezés... Hát az is felteszi a pontot az i-re! Ajánlom mindenkinek, akit érdekel ez a téma, van benne társadalomkritika is, és aki megnézi, ne nézzen előtte előzetest! Ez kifejezetten az a film szerintem, ami úgy üt igazán, ha az ember nem sokat tud róla!

2017.04.10 indingo

Mostanság a németek igen jó kis filmeket alkotnak. A történet izgalmas volt, egy percét se untam, de a végén a dupla csavar tetszett a legjobban, már majdnem elhittem...

2017.08.28 Deku

Ez a film tetszhetett is volna ha nem így alakul az egész történet ahogy végül is alakult. A látványvilág nagyon tetszett a filmben és a színészek is ügyesek voltak. Épp elmegy kategória.

2018.05.30 HercegPeter

Ahhoz képest, hogy nem vagyok egy computer zseni, ez a film igencsak izgalmasra, érdekesre sikerült. Úgy tudták elmesélni az egészet, hogy egy alap számítógép tudással meg lehet érteni az egészet. A végén a csattanó, nem az amire számítottam, még eng... Több

2017.08.14 Berto49

Egy eléggé beteg film. Hacker-csoport áll a történet középpontjában, mindent sikerül megcsinálniuk, a főhős a nyomozónőt is átveri azzal a trükkel, hogy többszörösen hasadt személyiség, pedig igazából négy főből állt a banda. Trendi vágások mellett, ... Több

2018.08.16 erahurka

Jó kis német hekker thriller, én kifejezetten élveztem. Nem egy Mr. Robot, de azért be tudja rántani az embert, és bár a végén lévő csavarok csavarra halmozása kicsit sok, ami addig történik, az teljesen jó.

2017.05.20 Szilonka

Megint egy nagyon jó kis német filmre akadtam. A története aktuális, jól kidolgozott, korrekt színészekkel. A vége is remekül meg lett oldva. 5*

2018.11.22 harnas1207

Meglepően jó film. Ugyan nem tud újat mutatni, de a már ismert thrilleres csavarokkal és elemekkel jól játszik. Tom Schilling jó színész.

2017.10.23 Bazzzsi

Egy 5-6 éve tudom, hogy a németek nagyon sok jó filmet csinálnak. Ez is egy kiemelkedő film, pedig még a legvégéig is azt hittem, hogy elcseszték, de mindenkit átvertek a készítők.

2018.04.16 TomÁcs

Ez egy jó film volt. Nem esett túlzásokba. Az orránál fogva vezette a nézőket. A hackeres filmek nálam általában nálam nem találnak be, de ennek igényes volt a története.

2016.10.06 hsanya182

Szépen felépített film. Fordulatos, a fiatalal kamasz fiú a nézőt is átveri. A kezdetektől az érett gondolkozásig fejlődik ki. Egyszer érdmes megnézni, szerintem a kezdés gyengére sikerült, de nagyon szépen kibontakoznak az izgalmas szálak.

2018.10.29 VvV

Remekül kavarják benne a szálakat, teljesen mást vártam tőle, de örülök, hogy meg tudott lepni.

2017.07.23 Lonka

Egyre jobban szeretem a német filmeket, mert nem követik a sablonokat. A története meglepően jó, vannak benne újszerű felfogások és meglepő csavarok is.

2017.12.12 Greeta

Kompakt kis film, izgalmas és csavarokkal megtűzdelt történet. Kifejezetten tetszett, hogy ismeretlen német színészek voltak benne. Érdemes az apró mozzanatokra is figyelni.