Vadon

Vadon

Wild

Jean-Marc Vallée

Egy nap a hosszú évekig tartó kilátástalanság, egy tönkrement házasság és a heroinfüggőség elől menekülve Cheryl Strayed (Reese Witherspoon) életre szóló döntést hoz: több mint ezer mérföldes túrára indul az Egyesült Államok nyugati… Több

Forgatókönyvíró: Nick Hornby, Cheryl Strayed
Premier (HU): 2015.02.19. | Disney+ (2022.06.14.) | Netflix (2024.01.14.)
Forgalmazó: InterCom

2024.02.22 Schumy1

Nagyon jó történet egy jó színésznővel. Remek! Csodálatos helyszín, jó téma, jó megvalósítás. Cheryl szerethető karakter, engem magával ragadott a film.

2018.01.21 Artemisia

Elgondolkodtató film, könnyű azonosulni a hősnővel, aki a hibái ellenére jószívű,szerethető,emberi karakter. Van benne egy negatív felhang, mivel látjuk, hogy Cheryl élete mennyire kisiklott, de alapvetően pozitív a film szemlétetmódja és üzenete,his... Több

2016.05.27 Bogi87

Jól megszerkesztett életrajzi dráma az újrakezdésről, a megoldás kereséséről.

2015.04.16 rbernadett

Csalódtam. Pedig annyira vártam és annyival többet ki lehetett volna hozni ebből a filmből, amennyire végül nem sikerült. Mivel minden vágyam egy ilyen túrán részt venni és mindent mögöttem hagyni ha csak pár napra is, nagyon tudtam azonosulni a kar... Több

2017.04.18 indingo

Már régóta megvolt a film, de csak a hetekben néztem meg. Tetszett a története, bár nem tudtam beleképzelni magam. Ahogy kibontakozott a története az remekül volt felépítve.

Cheryl Strayednek van egy cameójelenete: ő az, aki a film elején elviszi a főszereplőt és sok szerencsét kíván neki.Szerző: Képkockák

Witherspoont Oscarra jelölték a filmért, kihívója Rosamund Pike volt, a Gone Girl című filmmel, amiben eredetileg Witherspoon játszott volna, és amit a Wild miatt hagyott ki.Szerző: Képkockák

Reese Witherspoont személyesen Cheryl Strayed választotta a szerepre.Szerző: Képkockák

A hátizsák, amit Reese Witherspoon cipel, régi újságokkal van kitömve, hogy a hegymászás valódinak tűnjön.Szerző: Képkockák

(2015. 03. 28.)
Reese Witherspoon hátizsákkal a vállán néz
Számtalan értéke ellenére, valamint a tehetséges készítők erőfeszítései dacára a Vadon monoton és egyenetlen film lett. Bár jobb pillanataiban megrázó és megható, megnevettető és elgondolkodtató, de sokkal inkább egy szkeccsfilm, mint egy egységes alkotás. Több

(2015. 08. 04.)
Tévút a vadonba
Cheryl egyedülálló fiatal nő. Egy szakítás után eldönti, hogy elindul a Pacific Crest gyalogtúrán. Utazása során felrémlenek elötte a fájdalmas múlt képei. Azt reméli, a túra segíti majd a változásban. Több
Szuperszex
2024