Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Isten hozott Németországban!

(Willkommen bei den Hartmanns)
Isten hozott Németországban!

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Angelika nemrég vonult nyugdíjba, de ahelyett, hogy élvezné a gondtalan mindennapokat, különös ötlete támad. Úgy dönt – férje kérésének ellenére – hogy befogad a családba egy menekültet. Miután Diallo, a fiatal nigériai férfi beköltözik a Hartmann családhoz, a nyugodt hétköznapoknak vége. Na nem azért, mert egy bajkeverő, ő csupán igyekszik megismerni az új kulturális közeget, amibe belecsöppent, a probléma sokkal inkább a befogadó oldallal van. A férj és a gyerekek nem látják szívesen az idegent otthonukban, ám hamar rájönnek, hogy nem is különböznek olyan sok mindenben, és sokat tanulhatnak egymástól. (ADS Service)

(ps)

2017. 09. 22. 08:48

A német vígjátékok valahogy nekem sosem jöttek be igazán. Nem akarok senkit sem megsérteni, de sokszor eléggé idétlenek a poénok. Ez a film azonban egész jó lett, nem éreztem kínosnak. Ráadásul az alakítások is nagyon hitelesre sikeredtek.

2017. 09. 21. 12:31

Sokszor erőltetett egy kissé a humora, de ennek ellenére abszolút élvezhető film. Nagyon érdekes élethelyzetet tár elénk, amit szerintem nem minden nap tapasztalunk meg, ráadásul mindez könnyedén és emészthetően van tálalva.

2017. 06. 29. 23:52

Hát nekem nagyon nem jött be ez a film. A poénokon nem tudtam nevetni, a történet nem igazán hozott lázba, ami meg az alakításokat illeti, nem sok mindent lehet az előnyére írni. Tipikus német vígjáték, ami nem éppen pozitívum az én nézőpontomból. q

Elyas M’Barek
Marinus Hohmann
Uwe Ochsenknecht
Heiner Lauterbach

A filmben Diallo nigériai, azonban a férfit játszó Eric Kabongo Kongóban született.

(GedyPapa)