Wimbledon - Szerva itt, szerelem ott

Wimbledon - Szerva itt, szerelem ott

Wimbledon

A Wimbledon - Szerva itt, szerelem ott című romantikus vígjáték főhőse Peter Colt, a lecsúszott teniszező elhatározza, hogy utoljára indul el a Wimbledoni megmérettetésen - szeretné méltóképpen befejezni a pályát. Találkozása a fiatal, szép és tehetséges… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2005.06.21.
Nikolaj Coster-Waldau
Austin Nichols
Sam Neill

2018.06.22 Scriptor

Nagyon jó kis könnyed vígjáték a teniszről. Megismerhető belőle az, ahogyan a vérbeli teniszezők gondolkodnak a pályán. Sziporkázóak a párbeszédek, van a filmben romantika, szerelem és izgalom is. Paul Bettany szenzációs benne. Egészében véve egy nagyon szórakoztató darab. Értékelésem: 4 csillag.

2015.03.01 szlica

Kellemes kis romantikus vígjáték. Betekintést nyerhetünk kicsit a profi teniszezők világába. Emellett ez Kirsten Dunst egyik olyan filmje amit láttam a Pókember trilógián kívül. Bár sok más is van neki, de nem olyan ismert hazánkban, pedig jó színésznő és miatta ezt a filmet is érdemes megnézni.

A férfi főszerepet eredetileg Hugh Grantnek szánták. Szerző: rbernadett

Egy időben Reese Witherspoon állt a legközelebb hozzá, hogy ő legyen a női főszereplő. Szerző: rbernadett

Kirsten Dunst komoly fizikai tréningnek vetette alá magát, hogy hiteles legyen a szerepben. Szerző: rbernadett