Kémek küldetése

Kémek küldetése

X Company

A Budapesten forgatott történelmi sorozat a második világháborúba repít vissza bennünket. Központi főhőse négy férfi és egy nő, akik hátrahagyva korábbi életüket, megkezdik 'tanulmányaikat' a titkos kanadai bázison. A katonaság célja olyan kémek kiképzése, akik a… Több

1. évad (2015) - 8 epizód
Dustin Milligan
Connor Price

2020.11.11 Robinson76

A titkos kémegység

Nekem zsánereim a háborús filmek vagy sorozatok, azok jöhetnek minden mennyiségben. Ennél már csak azt szeretem jobban, ha megtörtént események alapján forgatnak egy sorozatot, ráadásul magyar földön. Nos, ez a sorozat ezen kritériumaimnak meg is felelt, és bár néhol érződik rajta, hogy alacsonyabb költségvetésből gazdálkodhatott a stáb, a szereplők játéka rendben van, és másba sem igazán tudok belekötni, talán nem is akarok.

2015.05.10 quentin

Túlzottan nagy csodákat nem várva, egy egészen jó kis pihentető cucc. Vannak benne viccesen elbénázott dolgok, pl az egész kivitelezése, ami igen alacsony költségvetésre utal. Amugy nem rossz...nem rossz...már csak a témáját tekintve sem.

2019.07.15 leo777

Nagyon hatásos sorozat, brilliáns érzelmi aláfestésekkel, és remek karakterekkel. Annyira elragadott, hogy nem bírtam elmozdulni mellőle. Még történelmi áttekintést is nyújt a 2.világháborúról, ami azért jól jön.

A sorozatban több magyar statiszta is szerepelt, például Rétfalvi Tamás. Szerző: Szilonka

A sorozat egyes jeleneteit Magyarországon rögzítették. Szerző: Szilonka