X-Men: Days of Future Past

Nicholas Hoult
Fan Bingbing
Patrick Stewart
Ian McKellen

A mutánsok és az emberek közötti háború a végéhez közeledik, de a katasztrófának csak egyetlen módon lehet az elejét venni: meg kell vátoztatni a múltat. Farkasé a feladat, hogy visszatérve az időben kibékítse egymással Xavier professzort és Magnetót, és megakadályozza Mystique-et, hogy elkövessen… Több

Rendező: Bryan Singer
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2014.05.22. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2022.05.11 Solidly

Nekem nagyon tetszett, bár van benne egy-két fura dolog, amit nem tudtam hova tenni. Összességében jó volt.

2019.08.30 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Már-már nevetséges,ahogyan erőlködnek újabb rémtetteket elkövetni a gyártók,készítők a nézőközönség ellen.Minek ez a mozi?Miről szól?Mondanivaló???Semmi!Nulla! Nézhetetlen.

2015.04.25 Yosihiro

Láttam jópár feldolgozást, de merem állíta ez nagyon jól sikerült. csak annyit lehet mondnai erről a filmről, hogy klasszikussá vált. Már többször megnéztem és még mindig lenyűgöz . Tehát érdmes megnézni mert nemcsak a sztori jó de látványnak sem utolsó :) Üdv Yosihiro

2016.06.26 Thibo84

Tetszett, ahogy Singer az X-men - Az elsők kolosszális hibáját, ezzel a résszel igyekezett kijavítani.

2017.07.18 Deku

Ahogy az előző részben is itt is továbbra is nagyszerűen játszanak az újabb és számomra tökéletesebb színészek a karaktereikben. A története nekem még inkább tetszik, izgalmasabb és fordulatosabb.

Az elhunytak száma a filmben 62 fő.Szerző: Norbi

Deadpool, Gambit és Jubilee is feltűntek volna a filmben, de végül mégse kaptak jelenetet.Szerző: Shelby07

A forgatásra egy 1973-as Sentinel életnagyságú és valósághű robotot készítettek.Szerző: Shelby07

Halle Berry terhes volt amikor a filmet elkezdték forgatni, ő ezért nem szerepelt.Szerző: Shelby07