X-Men kezdetek: Farkas

X-Men kezdetek: Farkas

X-Men Origins: Wolverine
joker

Hugh Jackman

James Logan (Farkas) még csak kisgyerek volt, amikor feltűnt neki, hogy valamiért más, mint a többiek. Csatlakozik egy titkos katonai programhoz féltestvérével, Victorral, de Logan végül úgy dönt, hogy kilép az osztagból. Stryker tábornok ezt nem nézi jó szemmel, és Victort kéri meg, hogy állítson… Több

Rendező: Gavin Hood
Forgatókönyvíró: David Benioff, Skip Woods
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.04.30. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

2023.02.12 Tibor397141

Még ma is egy nézhető darab, kiválóan szórakoztat, könnyed kikapcsolódás.

2017.12.24 indingo

Szerintem a leggyengébb X-man film. Rozsomák/Farkas nem akkora karakter, hogy külön film készüljön belőle. A sztorit még Hugh Jackman sem tudta elvinni a hátán. A története egyszerűen unalmas.

2017.12.22 Deku

Szerintem nagyon összecsapott és unalmas film lett. Totál érdektelen. Kimondhatatlanul nem tetszett. És akkor még finom és nőies is voltam. A cselekménye a filmnek rémes és a karakterek se lettek amolyan túlzottan kidolgozottak.

2015.07.26 kabel

Az X-Men kezdetek: Farkas minden bizonnyal a leggyengébb X-Men film. Farkas karakterének háttértörténetét érdekesebb lett volna a fantáziánkra hagyni, ahogy azt Bryan Singer tette az első filmben. Ez a gusztustalan akcióval, logikai bukfencekkel tel... Több

2017.07.29 Orosz István

Jó kis film, lett. Tetszik ahogy bemutatja Farkas múltját, hogyan került az adomantium a szervezetébe, nagyon jó a sztori is. Én azt mondom a Farkas trilógia legjobb része.

A film költségvetése 150 millió dollár volt.Szerző: Bob

Liev Schreiber harc-koreográfusnak tanult.Szerző: BSzabina

A filmben Logan harcol az amerikai polgárháborúban, az első és a második világháborúban és a vietnámi háborúban is. A képregényben Logan csak a két világháborúban vesz részt.Szerző: BSzabina

Liev Schreiber Victor Creed szerepéhez olyan ruházatot kapott, amitől izmosabbnak látszik. Schreiber ezt megalázónak tartotta, és időt kért, hogy formába hozza magát. Három hónapig edzett a forgatás előtt, együtt edzett Hugh Jackmannel, akinek javaslatára magas fehérjetartalmú diétát folytatott, amit Schreiber a csirkék fajirtásaként emlegetett. Végül 18 kilót szedett fel, és számos új öltönyt volt kénytelen venni, hiszen háta jópár centiméterrel szélesebbre nőtt.Szerző: BSzabina