Xena, a harcos hercegnő

Kevin Smith
Alexandra Tydings
Michael Hurst
Hudson Leick

Xena, a harcos hercegnő, sötét múltat rejteget. Ám most a vidéket járva segíti meg a rászorulókat, hogy mindent jóvá tehessen.

(csd)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Új-Zéland
Premier: 1995.09.04.

2022.05.16 indra666

Akkoriban mindent vitt ez a sorozat, mai szemmel lehet kritizálni, de nem szabad. Gondosan megírt forgatókönyv, izgalmas évadok, szerethető karakterek, még a negatív hősök se gyűlölni való figurák. A kaland humorral párosul, aki látta, szívesen emlék... Több

2018.01.21 mamiéstöti2

Szórakoztató történelmi sorozat, melyből tanulni is lehet és végig izgalmas. Nagyon szépek a tájak ahol játszódik.

2017.12.13 Yosihiro

Kiváló sorozat és nagyszerű történetek. A mitológia minden zegzugából előlépő teremtmények világa igen izgalmas kalandokat mutat be nekünk.

2017.05.02 indingo

Ez a sorozat sem most ment. Azidőtájt nagyon szerettem, ma már eléggé nevetséges az egész, de hát változnak a dolgok. A Herkules is akkor ment, azt is nagyon bírtam.

2019.04.13 Norbert93

Kicsit gagyinak tűnt régen is, nem szerettem annyira, mint a Herkulest, de ettől függetlenül mindig néztem és nem csak azért, mert nem volt más (nyilván ez sem elhanyagolható). Nem túlzás azt mondani, hogy a film azóta kultikussá vált, és egyfajta kultuszt alakított ki maga körül.

Az Universal Pictures stúdió 70. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2