The Meyerowitz Stories (New and Selected)

Egy elhidegült család tagjai összegyűlnek New Yorkban egy esemény kapcsán, mely emléket állít apjuk öröksége előtt.

(hp)

Premier: 2017.05.21. | Netflix (2019.08.05.)

Emma Thompson
Elizabeth Marvel
Elizabeth Marvel

2018.09.09 Dan

Számomra igencsak felejthetetlen filmélmény volt, nagyon megérintett. Tetszett, hogy együtt tudtam sírni és nevetni a figurákkal. Annyi bizonyos, hogy tartalmilag nagyon mély mondanivalóval rendelkezik a film.

2018.07.22 Gábor Rózsa

Nagyon hosszúnak érződik, tele párbeszéddel, melyek mélyíitik mélyitik a filmet de hibába ha sehova nem tart végül... végtelen unalmas.

2017.11.02 laci044

Egy nagyon egyedi hangulatú, az első percétől az utolsóig szórakoztató alkotás. Én Adam Sandler munkásságát nem kedvelem és Ben Stillerért sem ugrálok különösebben, de az amit itt nyújtottak elképesztő. Valóságtól nem elrugaszkodva, bár a helyzeteket... Több

2017.06.05 hedva

Alighanem Sandler legjobb alakítása, bár ehhez biztosan nagyban Hoffman is, kiváló az ő kettősük. Máskülönben a film zseniálisan megtalálja az egyensúlyt a vígjáték és a tragédia között. Igazi dráma a köbön.

Adam Sandler és Ben Stiller több mint húsz év után állt együtt újra a kamerák elé. Korábbi közös filmjük a Happy, a flúgos golfos (1996) volt. Szerző: hp

A házban játszódó jeleneteket valójában három különböző épületben forgatták le.Szerző: hp

Ez Adam Sandler második olyan filmje, mely a Cannes-i Filmfesztiválon debütált. Az első a Kótyagos szerelem volt.Szerző: hp

A The Meyerowitz Stories-t beválogatták a Cannes-i Filmfesztivál versenyprogramjába, ahol esélyes volt az Arany Pálmára. Szerző: hp

A The Meyerowitz Stories forgatása 2016. március 7-én kezdődött meg New York Cityben, és május 9-én ért véget. Szerző: hp

(2017. 10. 31.)
Mindenkinek érdemes megnéznie, mivel mindennapi érzelmekről, problémákról mesél a direktor szerethető antihősökön keresztül; a színészi alakítások frenetikusak, Stiller és Sandler egy teljesen új oldalát is megismerhetjük; emellett pedig fontos üzenetet is hordoz a széthulló, majd egymásra találó fájdalmakkal teli család története. 10/10... Több