Yellowstone

Egy montanai farmer családnak meg kell küzdeniük a földjükre betolakodókkal.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.06.20. | SkyShowtime (2023.02.14.) | Netflix (2024.01.15.)

1923  (2022)

Jefferson White

KULCSSZAVAK

2024.01.18 Lajosbacsi

Szuper tv-sorozat

Az 1-2. évadot láttam, mert csak ennyi volt fent. Állítólag 5 évad készült. Remélem, hogy a továbbiak is elérhetőek lesznek. Nagyszerű a főcímzene. Beállítottam csengőhangnak. Remek a szereplőgárda, izgalmas a történet. Kevin Costner nagyot alakít.

2023.03.06 Emmersson

Unalmas

Az első évad vége előtt elveszített a sorozat. Nincsen egy kedvelhető szereplő, a konfliktusok már most ismétlődnek, és amolyan Dallas-utánérzése van az egésznek. Azt sem néztem. Vontatott, így lehet öt évadig elhúzni.

2019.04.22 indingo

A hangulat és a látvány nekem átjött, de a története valahogy nem akart beindulni. Hiába a húzónév.

2023.02.02 Dorkateo

Ha valaki romantikus vidéki ranchot akar látni, az csalódik. Véres, kegyetlen, hatalomvágyó férfiak tiporják egymást.

2019.04.14 kota

Az első pár rész igazán kiemelkedő, után kicsit lefele megy a sorozat, túlzott brutalitással operál...erős közepes lett így. Kevin nagy tag benne, hangulat, képi világ kiváló. A szinkron nem tudom, milyen lett benne, feliratosan néztem.

Még egy előzmény sorozat született 1923 címmel, amiben James Dutton testvére, Jacob Dutton a főszereplő, akit Harrison Ford alakít.Szerző: Dorkateo

A Yellowstone első előzmény-sorozata 1883 címmel a család alapítójáról, James Duttonról szól, aki elvezeti családját az oregoni földjükre.Szerző: Dorkateo

Kiderült, hogy Beth neheztel a testvérére, Jamie-re, mert amikor 16 éves korában kiderült, hogy terhes, Jamie elvitte őt egy őslakos amerikai egészségügyi klinikára abortuszra. Beth akkor még nem tudta, hogy Jamie jóváhagyta a sterilizálását is, aminek következtében a jövőben nem tudott gyermeket szülni a barátjának, Ripnek. Az idővonal azonban nem működik ennél a történetnél, mivel Beth-nek a történet szerint a 60-as éveiben kell járnia, de az utolsó kényszer sterilizálás az 1970-es években volt.Szerző: Thibo84

Danny Huston és Kevin Costner szerepelt a DC univerzum filmjeiben.Szerző: Thibo84

A Yellowstone tévéshow színészei, Q'orianka Kilcher, Tanaya Beatty, Ryan Bingham és Luce Rains együtt dolgoztak a Hostiles (2017) című filmben.Szerző: Thibo84