Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csengetett, Mylord?

(You Rang, M'Lord?)
Csengetett, Mylord?

Tartalom

Az 1920-as évek Angliája. London előkelő negyedében él a megözvegyült Lord Meldrum öccsével, anyósával, két lányával és persze a személyzetttel. A Meldrum házban lakó szakácsnő, inas, komornyik, szobalány élete szorosan összefonódik őlordsága és családja életével; sokszor túlságosan is, mármint ami a fiatal, szemrevaló szobalányokat illeti. Szóval a londoni mindennapok tanúi lehetnek a nézők, de nem akármilyen módon, hanem a jellegzetes angol humor tálalásában.
(Kántor Gábor)

2017. 08. 21. 19:28

Alapjáraton nem kedvelem az angol humort mert ritkán ér célba nálam. Ez viszont szerintem veszett jó. Van egy kedvelhető egyszerű története amiben mókás pillanatok vannak.

2016. 12. 28. 12:50

Régen láttam már, de nagyon szerettem, zseniális karakterek, szórakoztató epizódok. Garantált kikapcsolódás.

2017. 06. 09. 19:51

Angol humorú sorozat létére igazán bejött, egyszerű de nagyszerű. Ilyen stílusú sorozatot mint ezt nem sokat szeretek. Szerintem azoknak jön be leginkább akik vevők az ilyen stílusra. Kikapcsolódás az egész családnak.

Ezt a sorozatot, Csengetett, Mylord? címmel vetítik Magyarországon.