Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csengetett, Mylord?

(You Rang, M'Lord?)
Csengetett, Mylord?

Tartalom

Az 1920-as évek Angliája. London előkelő negyedében él a megözvegyült Lord Meldrum öccsével, anyósával, két lányával és persze a személyzetttel. A Meldrum házban lakó szakácsnő, inas, komornyik, szobalány élete szorosan összefonódik őlordsága és családja életével; sokszor túlságosan is, mármint ami a fiatal, szemrevaló szobalányokat illeti. Szóval a londoni mindennapok tanúi lehetnek a nézők, de nem akármilyen módon, hanem a jellegzetes angol humor tálalásában.
(Kántor Gábor)

2016. 12. 28. 12:50

Régen láttam már, de nagyon szerettem, zseniális karakterek, szórakoztató epizódok. Garantált kikapcsolódás.

2016. 07. 25. 22:49

Igaz, az angol humornak van egy sajátossága, amit sokan nem díjaznak, de akkor is, ezt a sorozatot nem lehet megunni.

2016. 04. 24. 20:17

Tömény angol humor szappanopera jelleggel. Engem nagyon lekötött és megmosolyogtatott a pozitív értelemben.

Ezt a sorozatot, Csengetett, Mylord? címmel vetítik Magyarországon.