Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csengetett, Mylord?

(You Rang, M'Lord?)
Csengetett, Mylord?

Tartalom

Az 1920-as évek Angliája. London előkelő negyedében él a megözvegyült Lord Meldrum öccsével, anyósával, két lányával és persze a személyzetttel. A Meldrum házban lakó szakácsnő, inas, komornyik, szobalány élete szorosan összefonódik őlordsága és családja életével; sokszor túlságosan is, mármint ami a fiatal, szemrevaló szobalányokat illeti. Szóval a londoni mindennapok tanúi lehetnek a nézők, de nem akármilyen módon, hanem a jellegzetes angol humor tálalásában.
(Kántor Gábor)

2016. 12. 28. 12:50

Régen láttam már, de nagyon szerettem, zseniális karakterek, szórakoztató epizódok. Garantált kikapcsolódás.

2017. 06. 09. 19:51

Angol humorú sorozat létére igazán bejött, egyszerű de nagyszerű. Ilyen stílusú sorozatot mint ezt nem sokat szeretek. Szerintem azoknak jön be leginkább akik vevők az ilyen stílusra. Kikapcsolódás az egész családnak.

2016. 07. 25. 22:49

Igaz, az angol humornak van egy sajátossága, amit sokan nem díjaznak, de akkor is, ezt a sorozatot nem lehet megunni.

Ezt a sorozatot, Csengetett, Mylord? címmel vetítik Magyarországon.