Csengetett, Mylord?

You Rang, M'Lord?

2023.09.30 Csaba2008

Nagyszerű sorozat, és már számtalanszor láttam.

2018.12.11 mamiéstöti2

Az angol humort egyáltalán nem kedvelem, így ezt a sorozatot sem szeretem, már többször próbálkoztam vele, de nem tud lekötni.

2022.03.17 JRD

Nagyon humoros és nagyon angol...

Bevallom, a sorozat iránti szeretetem nemcsak abból fakad, hogy humoros, néha karót nyelt és szórakoztató sorozat, hanem azért is, mert nagymamámmal néztük mindig együtt. És ez maradandó élmény volt számomra. Az angol arisztokrácia "háztartásának" életét bemutató komédia a maga nemében mind a mai napig egyedülálló. Hiszen ilyen azóta sem született. Nincs benne se vulgaritás, se patakokban folyó vér, és mégis. A Csengett, Mylord? időtálló sorozattá vált. Sőt, ha úgy tetszik, kultsorozattá. Ha még nem láttad és szereted a brit humort, nosza! Filmre fel, és jó szórakozást!

2019.05.13 Laca//Ho/rr/oR//

Ízig-vérig angol humorral ellátott remek kis sorozat

Nem áll hozzám közel az angol humor, de ez a sorozat még is megfogott és lekötött. Jó pár alkalom telt úgy el, hogy pár jelenet, részlet erejéig ültem és csak bámultam, majd adtam neki egy esélyt és miután megnéztem egy adott részt, már a „rabjává” v... Teljes kritika

2021.11.13 Greta

Szerethető

Belopja magát a szívekbe a sorozat, mert minden karaktere emberi, hibáikkal együtt szerethetjük őket. Jó velük lenni. Alapigazságokat közvetítenek az emberi természetről, könnyedén, kacagtatva. Velük mosolygós az élet.

2016.07.25 Thibo84

Igaz, az angol humornak van egy sajátossága, amit sokan nem díjaznak, de akkor is, ezt a sorozatot nem lehet megunni.

2017.08.21 Deku

Alapjáraton nem kedvelem az angol humort, mert ritkán ér célba nálam. Ez viszont szerintem veszett jó. Van egy kedvelhető egyszerű története, amiben mókás pillanatok vannak.

2016.12.28 Gigi

Régen láttam már, de nagyon szerettem, zseniális karakterek, szórakoztató epizódok. Garantált kikapcsolódás.

2018.09.03 Candy

Amióta az eszemet tudom, ezt a sorozatot nézem, és ugye ez nem ma volt. Az egyetlen, amit 30 éve újra és újra nézve nem tudom megunni:) Nagyon szeretem a szereplőket, gyakorlatilag egy sincs aki ne lenne szimpatikus. Elképesztő poénok, tökéletes időz... Több

2019.01.09 AlBundy

Tinédzser koromban kifejezetten nem szerettem, így nem is igazán néztem, de most pár hete elkaptam a tv-ben, és így 30 felett máris más szemmel néztem a sorozatra. Azonnal megkedveltem, majd teljesen rá is kattantam, nincs nap hogy ne nézném. Csak azt sajnálom hogy ilyen kis rövidke lett.

2021.11.19 Péter Fazekas

Legjobb sorozat, amit valaha láttam, "ezerszer"láttam, de még mindig szétröhögöm magam!

2016.04.24 Pirospingu

Tömény angol humor szappanopera jelleggel. Engem nagyon lekötött és megmosolyogtatott a pozitív értelemben.

2016.05.10 deneslau

Megunhatatlan, nagyon tetszik ez az egyedi angol humor. A szereplők mintha paródiát alakítanának, nem zavaróak a túlzások, mert ez a lényege ennek a kicsit sem hétköznapi humornak. társadalomkritika is egyben.

2017.11.21 baalint

Jó kis angol klasszikus, igazi Brit poénokkal fűszerezve :) Aki szereti pl a Mr. Beant annak ajánlom, bár ha sokat nézel egyszerre kicsit fárasztó már.