Csengetett, Mylord?

You Rang, M'Lord?

A Mabelt játszó Barbara New színésznő tehetségét mi sem mutatta jobban, mint az, hogy rendkívül művelt nő létére egy mosogatónő karakterét játszotta el. Egyébként, ha hinni lehet a filmbéli pletykáknak, a sorozat forgatása közben épp magyarul tanult.Szerző: JRD

Jim Perry és David Croft szőrösszívű alkotók hírében álltak. Semmilyen improvizálást, semmilyen eltérést nem engedélyeztek a színészeknek. Kivételt képezett néhány helyzeti eltérés.Szerző: JRD

Alf Stokes és a lányait játszó színészek között összesen 8 év volt a korkülönbség.Szerző: JRD

Eredetileg a történetet az 1930-as évekbe helyezték, de a sorozat jelmeztervezőjének szívéhez közelebb állt a 20-as évek, így végül ebben a korszakba rakták a sorozatot.Szerző: JRD

A show során kiderül, hogy Cissy a két Meldrum lány körül az idősebb. Catherine Rabett (aki Cissyt játssza) nagyjából 11 hónappal fiatalabb, mint Susie Brann (aki a húgát, Poppyt játssza).Szerző: Thibo84

Su Pollard, aki Ivyt játssza, csak kilenc évvel fiatalabb, mint a képernyőn megjelenő apja, akit Paul Shane játszik.Szerző: Thibo84

Amint azt több alkalommal jelezték (például a kampány szórólapján, amikor a helyi választásokon képviselteti magát), Cissy Meldrum valódi keresztneve Cecily.Szerző: Thibo84

Ezt a sorozatot Csengetett, Mylord? címmel vetítik Magyarországon. Szerző: rbernadett