Z, mint zombi

Pisay Pao
Russell Hodgkinson
Harold Perrineau Jr.
Kellita Smith

Egy zombi vírus következtében a Föld lakosai átváltoztak, ám egy csapat hétköznapi hős elvállalja, hogy eljuttatja New Yorkból Kaliforniába az egyetlen vírusra immúnis férfit, ahol egy laboratóriumban remélhetőleg sikerül kifejleszteni véréből az ellenszert.

(erare)

Premier (HU): 2015.05.22.

2021.11.05 taba

Jól sikerült zombisorozat, mely nem nélkülözi a humort és a fordulatos cselekményt sem. Az első négy évad rendkívül szórakoztató, az utolsó már kevésbé.

2016.02.17 indingo

Én a Walking Deadet nem nézem, ez viszont tetszik. A zombiságra immunitás gondolata kiváltképp érdekesnek gondolom. Vannak persze benne hibák. Az első részekben úgy mozogtak a zombik, mint a tetűk, bezzeg a zombibaba fel volt pörögve.

Az öt évad azért nem egyforma minőséget takar. Nagyon jól indul, de erős hullámzás van a történetben és a minőségben egyaránt. Ami kissé érdekes, hogy mostanában minden horrorsorozatban van egy dús idomokkal rendelkező fekete színésznő. Nekem kellemes.

2016.04.13 Szilonka

Az első évad nagyon tetszett. Más volt, mint mondjuk a Walkig Dead persze én nem vettem komolyan, jókat lehetett rajta nevetni. Az immunis muki ötlet is kifejezetten tetszett. A második évad már nem annyira jó.

2017.11.01 Bazzzsi

Valamivel gyengébb, mint a a Walking Dead, de teljesen más a története ezért felesleges összehasonlítgatni. Az első évad jobban tetszett, de valahogy nekem hiányoznak a sorozatból a kezdeti dolgok.