Zavaros vizeken

Zavaros vizeken

A Civil Action

A sikeres ügyvéd leukémiában elhunyt gyermekek szüleit képviseli két mamutvál- lalat elleni perben. A komoly anyagi haszonnal kecsegtetõ, presztízsértékû vállalkozás azonban visszájára fordul és tönkreteszi a jogász életét.

(alexxx)

Rendező: Steven Zaillian
Forgatókönyvíró: Jonathan Harr, Steven Zaillian
Premier (HU): 1999.07.01.

2020.07.10 Kis Zsanett

Láttam a filmet és olvastam a könyvet. Mindkettő tetszett, mivel engem ez a téma nagyon érdekel.

2019.03.28 indingo

Ismét egy igaz történet arról, hogy a környezetszennyező cég – csakhogy több hasznot zsebeljen be – mindenre hajlandó és, hogy ennek gyerekek az áldozatai, az sem érdekli. Az ügyvédek munkáját, nyomozását követhetjük a filmben és, hogy a legtöbb üg... Több

2017.07.08 SunnyM

Nem tehetek róla, de szerintem Travolta jó ideje nem tud már jó filmet csinálni. Persze ez nem azt jelenti, hogy rossz színész lenne, csak szerintem nem kellene ilyen szerepekre igent mondania. Ez a film abszolút felejtős, és afelől is kétségeim vannak, hogy egyáltalán egyszer érdemes-e megnézni.

2017.10.05 ruman666

Elgondolkodtató film, egészen jól megírt történettel és remek alakításokkal. Szerintem Travolta egyik legjobb filmjeinek egyike. Csakis ajánlani tudom mindenkinek.

Az első választás Will Smith volt a főszerepre. Szerző: rbernadett

Az igazi Jerome Facher teljesen felvillanyozódott attól, ahogyan Robert Duvall megszemélyesítette őt.Szerző: rbernadett

Steven Zaillian úgy írta a forgatókönyvet, hogy Jerome Facher szerepére, csak és kizárólag Robert Duvallt tudta elképzelni. Szerző: rbernadett