Green Lantern

Blake Lively

Az Univerzum békéjéért felelős Zöld Lámpás alakulat soha nem látott veszéllyen néz szembe, és fennállásuk során első alkalommal kénytelenek bevenni maguk közé egy embert is. A világ sorsa egyik pillanatról a másikra egy tehetséges pilóta, Hal kezébe kerül, aki gyermekkori szerelmével, Carollal… Több

Rendező: Martin Campbell
Premier (HU): 2011.08.11. | HBO Max (2021.10.09.)

2022.11.19 m.kaladze

Szerintem ez amolyan ötvözése volt a szuperhősös filmeknek és a sci-fiknek (Avatar, Star Trek). De eléggé gagyin sikerült, mármint túl giccses lett, néha már azt hiszem, hogy vígjáték. Míg az Amerika kapitányt családi filmnek értékelném (talán a kara... Több

2018.01.30 Shelby07

Nagyon gagyi ez a film.. A Dc valahogy nem mindig tudja elkapni ezt a szuperhősös témát megfelelően. Nem lehet arra fogni, hogy a Marvelhez jobb szuperhősök tartoznak, mert szerintem a Dc-nél is nagyon jó szuperhősök vannak, de a Dc valahogy túl soka... Több

2022.01.31 Gábor390920

Nem olyan rossz, mint a híre

Sokaktól hallottam, hogy mennyire rossz lett a Zöld Lámpás filmes változata, ezért nem is néztem meg sokáig. Most mégis szembejött velem az egyik streamingoldalon, és kíváncsiságból elkezdtem nézni. A történet nem mutat újdonságokat, egy renitens személynek kell felnőnie a feladatához, hőssé kell válnia. A film antihőse/gonosza kicsit kidolgozatlan, több figyelmet fordíthattak volna rá az alkotók, valamint a Lámpások történetére és a különböző világokra, ahonnan származnak. Szerintem ez a film úgy tudott volna jobban működni, ha nem a Földön játszódik, hanem a Lámpásokra koncentrál és az ő eredetüket mutatja be, mert úgy még egy olyan személy is jobban élvezte volna, aki nem ismerte korábban a Zöld Lámpásokat a képregények hasábjairól. Összességében nem volt rossz, egyszer nézős képregényfilm.

2019.06.16 Ms. Akárki

Bűntény rossz film lett sajnos és ezt már Reynolds is belátta a Deadpool stáblistás jelenete alapjánXD Gagyi történetfeldolgozás és a CGI valami borzalom. Sajnos nézhetetlen, pedig a karakterét nagyon bírom.

2018.07.26 Norbert93 Nézhetetlen

Magam részéről sajnálom, hogy a DC filmek sikertelenek, de ez a film rettentően borzalmas. Nem véletlenül mutat Ryan Reynolds is egyfajta görbe tükröt a Deadpool 1-2. -ben, hiszen ez élete legrosszabb filmje.

Blake Lively és Ryan Reynolds ennek a filmnek a forgatásán ismerkedtek meg.Szerző: dandelion1983

Ryan Reynolds maga is úgy nyilatkozott, hogy a Zöld lámpás katasztrofálisan sikerült, valamint Martin Campbell rendezővel is rossz volt a viszonya a forgatás alatt, így a színész nem bánta, hogy a film bukása miatt nem kell többet Hal bőrébe bújnia.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Möbius-szalagot kreál Tomar-Re, amely az akarat erejét hivatott szimbolizálni.Szerző: Bogi87

Sinestrot David Niven is hatással volt arra, milyennek ábrázolják Carol-t.Szerző: Bogi87

A holnap legendái
2016