Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Zootropolis, a modern emlősök fővárosa, különleges hely. Ebben a színes kavalkádban a világ minden tájáról származó állatok élnek egymás mellett békében. Itt nem számít ki vagy, a legnagyobb elefánt és a legkisebb állat is megfér egymással. Amikor megérkezik a városba Judy Hopps, a zöldfülű rendőr, rá kell, hogy ébredjen, nem egyszerű feladat első nyuszinak lenni a nagy és erős állatokkal telezsúfolt rendőrségen. Judy azonban elszántan bizonyítani akar, ezért ugrik az első lehetőségre, hogy a végére járjon egy ügynek, még ha ez azt is jelenti, hogy együtt kell dolgoznia a gyors észjárású szélhámos rókával, Nick Wilde-dal.

(Pillcsi29)

Vélemények: Zootropolis - Állati nagy balhé (2016)

2016. 06. 01. 05:34

Le a kalappal a Disney előtt, megint egy olyan animációs filmet tettek le az asztalra, amit igen sokáig fogunk még emlegetni. Nagyon eredeti mese, aminek ismét sikerült a bravúr: minden korosztályt képes szórakoztatni, ráadásul igen magas színvonalon.

2016. 04. 27. 08:14

Gyerekkel sikerült megnéznünk a moziban.
Nem csak a kisebbek élvezték, bizony mi is fel-felkacagtunk rajta. A mese üzenete, hogy bármit elérhetsz, ha küzdesz érte, és soha nem adod fel. Lehetsz kicsi vagy nagy, gyenge vagy erős,a sorsodat csak te magad alakíthatod...persze a segítő barátok segítségével.

2016. 06. 01. 23:10

Eddig az Agymanók vitte el a pálmát a komoly tartalmú animációs filmeknél, de jött a Zootropolis és átvette a vezetést. Míg az Agymanók szinte csak felnőttek számára volt érthető addig a Zootropolis a gyerekek számára is fogyasztható lett. A társadalmi kitaszítottságról , a rasszizmusról is szólt a mese mind ezt gyerekek számára is érthető , élvezhető kivitelben. Bátran ajánlom a család minden tagjának !

2016. 12. 02. 14:25

Állati jó animációs krimivígjáték, sok élőszereplős társát simán lepipálja. Nagyon jó grafika, prímán eltalált és kidolgozott karakterek, továbbá egy csomó klassz, eredeti poén.

2016. 07. 14. 05:13

Aranyos kis mese, a sztorija annyira nem teccett, de nagyon bejött a képi világa :)

2016. 06. 07. 15:22

Remek animációs film, fantasztikus ötletekkel és megoldásokkal, csodálatosan összetett és megírt karakterekkel, csupaszív, élő-lélegző világgal. Helyenként kicsit ugyan kiszámítható és nagyon jellemzően tanítani szándékozó (másság, tisztelet, "ne ítélj látszatra" stb.) de ez nem von le az értékéből. Nagyon közel van a műfaj legnagyobbjaihoz, de az a pici hiányzik, hogy igazán nagy klasszikus váljon belőle.

2016. 05. 27. 09:43

Az utóbbi évek egyik legagyafúrtabb krimije Disney csomagolásban, rengeteg humorral fűszerezve.

2016. 05. 21. 15:47

Sziasztok! Szerintem az év legjobb gyerekeknek és "nagy gyerekenek"is szóló meséje. Mikor megnéztem nem hittem ,hogy ilyen jó lesz. De szerencsére nem lőttek le előre mindent az előzetesben.Nemcsak ,hogy kalandos,izgalmas telis-teli fordulatokkal,ráadásul még a szereplők és a környezet is igényesen és részletesen van animálva.Összeségében5/5.

2016. 03. 25. 11:31

Hihetetlenül nagy elvárásaim voltak felé, tartottam is tőle hogy csalódok majd benne. De szerencsére nem így lett. :D

Nagyon jól szórakoztam. A film nagy részét végig kacarásztam, hol azért mert olyan poén volt amin muszáj volt, hol csak a szimpla helyzetkomikumok miatt amik a mi kis hétköznapjainkban is számtalanszor előfordulnak.

Nagyon ötletes volt ahogy az egész Zootropolist megálmodták.
Imádtam az állatokat. Annyira gyönyörűek voltak. ^^

Judy Hopps közrendőr belopta magát a szívembe. ♥

2016. 06. 18. 00:39

Nagyon-nagyon vártam már ezt a filmet, és nem kellett csalódnom. Ennél jobb animációs film idén már nem lesz, ezt meg tudom ígérni. :) Kiváló látvány, humor és sztori, úgy tökéletes, ahogy van.

2017. 01. 22. 15:56

A Deadpool mellett ezt a filmet éreztem 2016 legtúlhypeoltabb filmjének. Egészen addig amíg megnéztem! Ám amíg a Deadpoolnál éreztem egy-két gyengébb periódust, itt aztán tényleg nagyon nehezen tudok bármibe is belekötni. Talán az Oroszlánkirály óta nem éreztem egy Disney-filmnél azt, hogy végre nemcsak a 10 év alatti korosztálynak, hanem a felnőtteknek is készült. A képi világa gyönyörű, de ez még hagyján: remek világot épít fel, méghozzá nagyon okosan és ötletesen (körzetek elkülönítése pl.). A karakterek aranyosak, s bár valóban egy kissé sablonosak, de nagyon szerethetők, s ami a legjobb: zseniálisan gyúrták egybe az alkotók az emberi és állati sztereotípiákat, amely nagyszerű humorforrás is (a lajháros jelenetsor nálam annyira bejött, hogy kis híjan legurultam a kanapéról, úgy nevettem). A történet bár az elején nagyon egyszerűnek tűnik, de egy olyat csavarnak a közepe tájékán, hogy az felér egy jó krimivel (nem akarok spoilerezni, de tényleg kiváló). Az egyetlen negatívuma talán csak annyi, hogy egyes üzenetei nagyon didaktikusak, de ezt remekül kompenzálja az, hogy a legfőbb mondanivalót nem direktbe kapja a gyereknéző, ám mégis könnyen megérthet ezáltal egy fontos társadalmi problémát.
A Zootropolis valóban egy remek animációs film, amelyet az egész család élvezhet!

2017. 04. 15. 13:37

Összességében nem volt rossz, de nem igazán vágyom rá, hogy újra megnézzem. Olyan kis stréber karakter volt a nyúl, ami egy idő után idegesítő. A karakterek viszont rendben voltak.

2017. 03. 24. 11:39

Nagyon jól sikerült kis mese, az a világ amit megteremtettek benne káprázatos. Hibátlan story, magával ragadt 10-ből 10.

2016. 12. 13. 22:50

Fenomenális. Ez az első szó ami eszembe jut erről a filmről mivel szerintem valami észbontóan jól összerakták és nem tudok belekötni semmilyen módon. Az egész családnak remek kikapcsolódást tud nyújtani.

2016. 09. 10. 18:00

Az egyik legjobb animációs film amit az utóbbi években láttam. Csavaros története van, ami nagyon szórakoztató, még engem is meglepett a végén a csavar, nem számítittam rá:D. A rejtett, inkább felnőtteknek szóló poénok mindig viccesek voltak.

2017. 05. 20. 10:31

Gyönyörűen megrajzolt karakterek, egy közepes története, de valahogy nem vágyom rá hogy újra megnézzem.

2016. 06. 09. 12:13

Az osztályommal néztem meg moziban a filmet, de szerintem én még jobban szórakoztam rajta, mint a gyerekek. Aranyos animációs rajzfilm, fontos mondanivalóval, amely bővelkedik poénokban.

2016. 09. 08. 20:15

Nagyon élvezhető és jó humorú animációról van szó, elsőre talán többet vártam tőle, de dicséret jár érte a készítőknek.

2016. 04. 16. 23:51

A Disney, a sztori mellett nagyon sokszor épít a humorra. Mindig nagyon vicces akar lenni, és ez mindig be is jön. Viszont ez a mese nem is feltétlenül akar nagyon vicces lenni, mindent beleadott a sztoriba. És milyen jól tette! Hatalmas meglepetés volt egy ilyen állatokkal teletűzdelt krimit látni. Lehet hogy az idősebb közönségnek jobban fog tetszeni mint a fiatalabbaknak. Nekem nagyon bejött, csak így tovább Disney!

2016. 10. 19. 08:10

Nagyszerű animációs film! Hatalmas lett: a karakterek, a poénok, a történet, az akció :D, minden nagyon ott van. Nem lehet egy percig sem unatkozni rajta. Kiváló alkotás!

1 2 3 4 5 6