Zsenikém - Az ügynök haláli

Zsenikém - Az ügynök haláli

Get Smart
Steve Carell
Anne Hathaway

Maxwell Smart (Steve Carell) nagyon ügyes elemző, de igazi álma, hogy ügynök lehessen. Bár letette a vizsgáját, eddig soha nem volt alkalma arra, hogy ebben a munkakörben is bizonyítson. Az orosz kémeknek, a KAOS embereinek köszönhetően azonban úgy tűnik, mégis ügynök lesz belőle. A KAOS végleg… Több

Forgatókönyvíró: Mel Brooks, Buck Henry
Premier (HU): 2008.08.21.

2019.07.28 Ms. Akárki

Egyszernézős kis egyszerű tipikus amerikai parodikus kémfilm. Volt pár igazán jó poén, de az is inkább a színészi játék érdemes, mintsem a forgatókönyvé sajnos. A szereplőgárda miatt mindenképpen érdemes egyszer megnézni, de ne várjunk túl sokat a filmtől és akkor jó kikapcsolódást nyújt.

2016.07.04 veress75

Sok van, hogy az előzetes jó, aztán maga a film gagyi. Az első 10 percben azt hittem, hogy ennél is ez a helyzet, de aztán szerencsére kezdett javulni, és végül egész jó lett. Vicces volt és jól választották ki a színészeket is.

2015.11.12 gihera81

Olyan rettenetesen nem nagy durranás: tele van azért persze számos humorszilánkkal, amelyeket az ügynökök, de leginkább a főszereplő páros szolgáltat nekünk és az ember úgy érzi, hogy klasszikus kémtémában nem nagyon maradt ki ziccer, ám mégis elég unalmas a film sajnos.

2015.10.04 Remes982

Nagyon jól szórakoztam. Szeretem a paródiákat, az iróniát, ami nem mindig megy, mert van, hogy átcsúszik gagyiba, de ez a film szerintem működik. Jutott bele bőven mindenből, ami élvezhetővé és szerethetővé tesz egy ilyen filmet - és jó volt látni, hogy működött a főszereplő páros is.

2015.06.27 danda115

Ez a vígjáték nagyon gyenge, és ahhoz képest még hosszú is lett. Steve Carell jó komikus, de azért most egy kicsit megártott, ebben a szerepben annyira nem jó, hogy az egész filmet elvigye. Anne Hathaway pedig minden, csak nem jó komika, ami talán 10... Több

80 millió dollárból készült a film és 230,5 millió dollár bevételt termelt. Szerző: LionelMessi10

Dwayne Johnson a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2

Bill Murray egy rövid cameo erejéig a 13-as ügynök szerepében tűnik fel a filmben. Szerző: SódóGA

A Főnök keresztneve, Thaddeus, egyszer sem hangzik el a filmben. Szerző: SódóGA