Zuhanás a szerelembe

Zuhanás a szerelembe

Falling in Love
Videók

Molly Gilmore és Frank Raftis mindennap ugyanazon a vonaton utazik Manhattenbe, az azt körülvevő külvárosból. Mindketten boldog házasságban élnek. Ennek ellenére első találkozássukkor olyan erős vonzalmat kezdenek érezni egymás iránt, amit nem igazán lehet takargatni. Eleinte, házasságukra gondolva, megpróbálnak ellenállni a kísértésnek, ám fokozatosan mégis engedniük kell. Először baráti, majd később szerelmi kapcsolat alakul ki közöttük. Kérdéses azonban, hogy vajon meddig tud két tiszta ember kettős életet élni.

Premier: 1984.11.21.
George Martin

2016.02.21 Adepto

Talán másfél éve futottam bele ebbe a filmbe és mivel láttam, hogy kik szerepelnek benne, gondoltam megnézem. Fantasztikus film, nagy színészekkel és egy olyan témával, amin mindenki el tud gondolkodni. Vajon ha akkor talál rád a szerelem, amikor ház... Több

2015.10.04 Toncsi

Nagyon szerethető romantikus dráma, időnként újranézem, ha eddig lemaradtál volna róla, mindenképpen pótold.

2015.12.17 petera050

Ha egy film főszerepeit Robert De Niro és Meryl Streep játsszák, az nem lehet rossz, így ez most sem történt másként. Nagyon szerethető, szívhez szóló film.