Mától elérhető a hazai HBO Max előfizetői számára Savi Gabizon Longing című vígjátéka.

A film középpontjában Daniel, egy gazdag üzletember áll, aki a nagyvárosban találkozik barátnőjével. A viszontlátás során megdöbbentő titokra derül fény: kapcsolatukból korábban egy gyermek született, akiről Daniel eddig semmit sem tudott. A felismerés alapjaiban rengeti meg a férfi életét, és egy érzelmileg megterhelő belső utazásra kényszeríti, amely a gyász, a bűntudat és az elveszett lehetőségek körül forog.

Bár a magyarországi mozik annak idején nem mutatták be a Richard Gere és Diane Kruger párosával készült produkciót, mától viszont pótolhatjátok. A film további szerepeiben Suzanne Clément, Kevin Hanchard, Glenna Walters, Tony Nappo, Wayne Burns és Stuart Hughes láthatók.

Ne feledjétek, hogy a film mafabos adatlapján található HBO Max-ikonra kattintva közvetlenül is elérhetitek a lejátszást, amennyiben rendelkeztek előfizetéssel a szolgáltatónál. Mindemellett várjuk róla véleményetek ITT.

Kedvcsinálóként nézzetek meg egy előzetest, további friss hírekért pedig görgessetek lejjebb

51 Longing  (2024)

dráma | vígjáték

A Golden Globe-díjas Richard Gere és Diane Kruger a főszereplők ebben a lebilincselő thrillerben, az eredeti rendező ünnepelt filmjének angol nyelvű remake-jében. Daniel Bloch... több»