Közösség

Komment folyam

 
Crystaldeer   2020.09.26 00:37
0

Élőben nézni a YouTube-on, több mint 50 ezer néző társaságában egyszerűen fantasztikus érzés volt. Már az első perceket megkönnyeztem, hiszen mindkét film nagy kedvencem. Valójában valódi mozifilmet vártam, de kicsit sem volt csalódás ez a már magyar színházaknál is alkalmazott Zoom-os "filmforgatás", kicsit még szokatlan volt, de nagyon imádtam. Nem kell, hogy mondjam, hogy mivel a fent már említett színészek mindegyike kiemelkedő tehetség, ezért így is egy fantasztikus rövidfilmet dobtak össze. Láttam már hasonló technikával készült alkotást egy magyar színháztól is, amikor az ottani színészek otthonról csináltak egy olvasópróbát, illetve játszották el az adott darabot, de ők nyilván nem emelkedtek ki ebben a fajta színjátszásban annyira. Köszönöm a cikk írójának, csd-nek, hogy tudomásomra jutotta ezt a lehetőséget, így helyi idő szerint éjfélkor meg tudtam nézni ezt a 25. évfordulóra készült felvételt. És a Netflix pedig nagyot dobbantott ezzel, hogy ingyen lehetővé tette egyszeri alkalommal megnézni.