Közösség

Komment folyam

 
Filmbarbár   2019.04.12 18:55
2

Számomra kicsit furcsa ez az egész, már nem első alkalommal történik meg velem, hogy egy-egy filmhez írott véleményem napokig elbírálatlan marad (ami szerintem megkérdőjelezi a tisztességességet és az egyenlő esélyeket, ha már az oldalon lehetőség nyílik pl. mozijegy szerzésére). A másik dolog, hogy az elmúlt majdnem fél évben két olyan eset is előfordult, amikor a nap véleményírójaként nem kaptam üzenetet a mozikóddal, azaz szőrén-szálán elszabotáltak két jegyet, ha úgy vesszük. Kíváncsi lennék, vajon mással is megestek-e hasonló történetek. Nem akarok rosszindulatú lenni, és nem szeretnék szándékosságot vagy csalást gyanítani az események mögött, mindenesetre eléggé érdekes dolgoknak lehettem az átélője. Amúgy azt is kicsit furcsának tartom, hogy teljesen hektikusan jelenik meg az előző napi legjobb vélemény az oldalon, ma reggel pl. 8 óra előtt már megvolt, máskor meg csak másnap délután kerül ki, holott elvileg délben kellene megjelennie. Ezek nyilván apróságok, de jelentősen ronthatják egy magát komolynak és mértékadónak tartó weboldal hitelességét és megítélését. Bennem mindenesetre elég keserű szájízt hagytak az említett élmények.