Közösség

Vélemény:

 

90 Rettenthetetlen

(1995)

Az egyik legnagyobb csalódásom

 
stewie_griffin_2005   2021.07.30 00:42
0

Nekem nem annyira tetszett, szerintem átlagos film. Hogy tudott ez Oscar-díjat kapni? Szerintem nincs benne olyan különleges, ami miatt érdemelt volna. Történelmi filmnek nem is mondható, a romantika meg szerintem erőltetett volt benne. Csodálkozom, hogy erre mondják sokan, hogy “a mai fiataloknak ezt kéne nézni”. Na hát én nem ajánlom a 20 alattiaknak, én is az alatt vagyok bőven, én sokkal jobban élvezek egy Vissza a jövőbe, Star Wars, Terminátor vagy Marvel filmet. Persze nem csak ezeket, pl. Keresztapa, Forrest Gump, Jó a rossz és a csúf is 10/10-ek, tehát nem a film korával van a baj. Egyszerűen nem fogott meg ez a középkori, hazafias, romantikus meg mit tudom én milyen film. Egyébként elég meseszerű, hogy olyan gyorsan egy sereget tudott maga mögé állítani. Már az elején, mikor Wallace gyerekként visított, meg a csajozásakor valahogy tudtam, hogy ez nem az én filmem lesz. 6/10 pontot kap, mert a hossza ellenére nézhető, és nem bűn rossz, csak bennem nem hagyott nyomot. Ha mondjuk meglenne DVD-n, akkor nyomban eladnám, akár ingyen is.