Játssz egy Samsung Tv-ért · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! · Fórum (új!) Login  

Vélemény:

68 Gombos Jim és Lukács, a masiniszta

(2018)

Mese :)

Yosihiro   2019.03.29 20:03

Huuu rajzfilmen még nem láttam de pótolni fogom. Azt hiszem ez egy grandiózus mese lett. Igazából csak néztem néztem valahogy egyre jobban belebonyolódik az ember. Szerintem remekül kitalálták a történetet. Egy Emma mozdonyt így beleolvasztani a történetbe minden elismerésem. A föhösök mellet igen fontos szerepet kap a történetben és azt hiszem a mese alapját is megerösiti. Gombos JIm elnevezése kicsit gyermeteg de a mesében "jól" kijött. Nekem Lukács karaktere és játéka tetszett a legjobban olyan Piedone-ra emlékeztetett :) A mese története jól felépített és követhetö. A képi vágások és effektek jónak mondható csak hiányzik belóle az a plusz ami igazán jónak mondható. A hangi effektek jók. Összeségében egy remek gyártás ami túlmutat egy sablonos filmen. A szereplök ugyan nem alkotnak kiemelkedöt de a film összerakott látványi és történeti elemi mindezt feletteti velünk és egy olyan világba tereli az ember vagy gyermek gondolatait ami igazán csodálatos mesevilágot tár elénk. Ami a legfontosabb és legpozityvabb hogy a mese vége jó és akár egy folytatáést is szívesen néznénk még!
Csak ajánlani tudom mindednkinek nem fog benne csalódni !

Üdv Yosi

Ez a weboldal cookie-kat és más követési megoldásokat alkalmaz elemzésekhez, a felhasználói élmény javításához, személyre szabott hirdetésekhez és a hirdetési csalások felderítéséhez. Az Adatvédelmi tájékoztatóban részletesen is megtalálhatóak ezek az információk, és módosíthatóak a beállítások.