Vélemény:

 

80 Matilda, a kiskorú boszorkány

(1996)

szerethető, aranyos 90-es évekbeli vígjáték

 
Crystaldeer   2020.10.03 12:43
1

Aki szereti az akkori korszakbeli vígjátékokat, az ezt is szeretni fogja, tipikus családi vígjáték a 90-es évekből. Én is sorbaállok azok közé, akiknek gyerekkori kedvence ez a film. Nemcsak szerethető karakterek vannak benne, hanem tanulságos is a film. Csak ajánlani tudom! :)

 
Interfectorem Sabnock 2020.12.28 11:33
0

A tanulság?Mert én sajnos erre nem tudtam rájönni.Talán az lehet,ne nézz meg ilyen filmet!
:)

 
Crystaldeer 2020.12.28 14:38
0

a tanulság az, hogy a jók mindig győznek a rosszak fellett ;) ha láttad a filmet bizonyára ismered a történetet, hogy annak ellenére, hogy Matilda milyen környezetben nőtt fel, illetve milyen szülei voltak (apja lopott autóalkatrészekkel kereskedett) ő ennek ellenére mégse züllőtt el, hanem a képességeivel másokat segített.

 
Interfectorem Sabnock 2020.12.28 17:45
1

Az hogy a jók győznek a rosszak felett,az te is tudod,hogy nem igaz.Az életben sem így van.Azt,hogy trutyivúd ezt okosan előadja,már nem időtálló.Ez a része nem helytálló.Az hogy segített másokon,az oké,de ez egy mese.Ráadásul maga a film erőtlen,és nagyon gyenge.Plusz a színészek unottan,és elég bénán játszottak.Nálam ezért kapott ilyen értékelést.Nem egyformák az ízlések,de ez a jó.Szép estét.