Vélemény:

 

68 Kokainmedve

(2023)

Jóban-rosszban pontosan az a film, amit a trailertől vársz...

 
Bafam   2023.05.12 05:08
0

Hmmm, hol is kezdjem. Nem néztem semmilyen előzetest és nem is olvastam róla kritikákat. Láttam a plakátot és a címet, és arra gondoltam: „Ezt mindenképpen meg kell nézzem egy jó kis moziban, popkornt ropogtatva, kokakólát szürcsölve, papírszívószállal természetesen, mert adunk a környezetvédelemre (éljen soká Áder János bácsi), figyelem.” Miután láttam, bátran kijelenthetem, hogy pontosan ilyennek kell lennie egy Kokainmedve című filmnek. Amellett, hogy rendkívül szórakoztató és felháborító thriller, ez a film hisztérikus. Gyakran teljes hangerővel nevettem. Sok rész tökéletes kombinációja az emlékezetesnek és a vidámnak. Pontosan tudja, mit csinál. A másik dolog, ami boldoggá tett, hogy egy stúdióban megvan a bátorság ahhoz, hogy a filmkészítők mindent beleadjanak. Összehasonlítom az M3gannal, ami hasonló hangot kapott. De a M3gant PG-13-ra csökkentették, hogy a tizenévesek nézhessék. A Kokainmedve R besorolású, amilyennek lennie kell. Nem ingyenes[?], de soha nem érzi úgy, hogy visszatart. Nagyon jól éreztem magam ezzel a filmmel. Ha a cím vagy a feltevés felkelti az érdeklődést, valószínűleg elégedett lesz.

 
Ahoj poplacsek 2023.05.23 08:29
2

www.imdb.com/review/rw8889282/?ref_=tt_urv