4 Blocks

A Hamady család évek óta Berlin legfontosabb és legveszélyesebb klánja, a városban nem történik olyan bűncselekmény, melyben vezetőjüknek, Toninak ne lenne benne a keze. Az alvilági élet mellett azonban Toni felesége normális családi életről álmodozik. A férfi megígéri, hogy megváltozik,… Több

Ország: Németország
Premier: 2017.02.15. | HBO Max (2020.09.14.)

1. évad (2017) - 6 epizód
2. évad (2018) - 7 epizód
3. évad (2019) - 6 epizód

KULCSSZAVAK

2023.05.13 oliver400339

Kár kenne kihagyni

Nagyon-nagyon jó ez a sorozat. Bevallom, meglepődtem, hogy korábban nem is hallottam róla. Iszonyúan fontos témát dolgoz fel, és emiatt hiánypótló a maga nemében. Csak ajánlani tudom! Remek a színészi játék, Abbas karakterétől néha nézőként is féltem (ha jól tudom, ő egy német rapper), de a többiek is remekül hozzák a karakterüket. Még több ilyen színvonalú európai sorozatot!

2019.11.17 money

Véletlenül fedeztem fel a sorozatot, de egyből a rajongója lettem. Olyan fontos problémákat érint, melyekkel az EU társadalmainak komolyan kell foglalkoznia. Nagyon jó a forgatókönyv, a szereplők játéka pedig teljesen valósághű. Csak ajánlani tudom.

2019.06.04 nobody.zero

Zseniális, szinte együltömben néztem végig. Nem tudom, mennyire tükrözi a berlini valóságot, de történetként nagyszerű, a forgatókönyv és a remek rendezés pedig egy valóban elsőosztályú sorozatot hozott ki belőle.