A boldogság sosem jár egyedül

A boldogság sosem jár egyedül

Un bonheur n'arrive jamais seul
Adell89

Sacha-t három dolog élteti: a barátai, a zongorája és a bulizás. Éjszakánként egy jazz klubban játszik, az estéket pedig szemrevaló nőkkel zárja agglegénylakásában. Charlotte-nak három gyermeke van, egy jól menő munkája, no meg két exférje. Életébe már csak a szerelem nem fér bele. Sacha és Charlotte annyira különböznek egymástól, hogy megismerkedniük sem volna szabad, ám a sors máshogy egyengeti útjukat. Amikor Charlotte egy esős délutánon belebotlik Sacha-ba, azonnal megváltozik az életük. Találkozásuk szerelem első látásra. De vajon van-e hely gyerekek számára is a szerelemben?

Rendező: James Huth
Forgatókönyvíró: James Huth, Sonja Schillito
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2012.10.04.

2022.10.16 Fikatours_blogger

Ifjabb koromban is imádtam az ilyen típusú, francia vígjátékokat (és Sophie Marceau-t). Ma sincs ez másképp.

2015.01.24 Zsofi821

Elcsépelt, sablonos, erőltetett poénok. Azt gondolná az ember, hogy csak 'beindul' a közepe felé, de nem. Vontatott és unalmas. Csattanó nélküli befejezés.

2015.11.12 Adell89

Laza flörtös-kapcsolatos limonádé, különösebben mély szántás nélkül, rokonítható a "házibulikhoz". A filmbéli karakterek távol vannak a valósaktól.Talán a film zenéje volt a legjobb,a többi nem igazán tetszett nekem.

2016.04.28 nagyniki987

A film azoknak fog tetszeni, akik egy nagyon könnyed, lassú folyású filmre vágynak, de számomra unalmas, kissé felületes,és a néző várja, hogy végre történjen valami, pörögjenek fel az események, jöjjön a nagy durranás, de ez elmarad, nem jön, hiába a várakozás. Lassú film, lapos humorral.

2015.11.16 Regi82

Laza,könnyed francia vígjáték ami teljesen kikapcsolt. Mindkét főszereplő alakítása tetszett. Bár a történet nem túl furmányos de végig lehet kacagni. Sophie még ennyi évesen is csodás!