A nevem Earl

Giovanni Ribisi
Missi Pyle
Chloë Grace Moretz
Jason Lee

Earl egy lakókocsiparkban él feleségével, két gyerekével és öccsével. Egy napon rámosolyog a szerencse, nyer százezer dollárt, azonban fél perccel később elgázolja egy autó. A kórházban rádöbben, hogy változtatnia kell az életén, és elkezdi helyrehozni korábbi bűneit abban bízva, hogy ezentúl a… Több

Premier (HU): 2008.10.01. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.03.28 harnas1207

Igazi limonádésorozat, háttérzajnak néha elmegy. 5-6 részenként van egy jó poén benne. A karakterek túlságosan erőltetettek, szerintem az alapsztoriból sokkal komolyabb sorozatot is ki lehetett volna hozni.

2018.12.03 mamiéstöti2

Engem ez a sorozat egyszerűen nem tud lekötni. Mindig belekezdek, de nem tudom végignézni, mert unalmasnak tartom.

2017.08.23 Deku

Fergeteges sorozat, Randy és Earl nagyszerű testvéri kapcsolatban vannak ami sokat dob a sorozaton. Tanulsággal van tele ami szintén nagyon jó pont. Emellett tökre vicces.

2019.08.31 Ms. Akárki

Elmebeteg humorú egy sorozat. Néha jól eltud szórakoztatni, ha tv-ben belebukkanok de önszántamból sose kezdtem nézni. A színészgárdán besírtam a röhögéstől. Aki szereti az ilyen agy nélküli ökörködést az jól fog rajta szórakozni.

2015.06.12 Brigusz724

Nagyon jó kis sorozat, annyira imádom a mondanivalóját a karmáról, és arról, hogy ha jót teszel azt az univerzum meghálálja. Hatalmas poénok vannak benne, szuper szereplők által előadva. Legemlékezetesebb pillanatom a sorozattal kapcsolatban: egy bar... Több

Catalina jogsija Greg Garcia névre van kiállítva.Szerző: Norbi

Az egyik jelenetben láthatjuk Earl jogosítványát, melyen az áll, hogy a férfi 1970. április 25-én született. Ez megegyezik az őt alakító Jason Lee születési dátumával.Szerző: GaEnik

Earl szeme minden egyes fotón csukva van. Ez minden bizonnyal egy főhajtás az 1994-es Forrest Gump előtt.Szerző: GaEnik

Gregory Thomas Garcia következő sorozatának (Nevelésből elégséges) pilotjában a híradóban elhangzik, hogy egy helyi lakos végre végére ért korábbi rossz cselekedeteinek helyreállításának. Ez egyértelmű utalás Earlre.Szerző: GaEnik

A "son of a bitch" (rohadék) szófordulat minden részben elhangzik.Szerző: GaEnik