A nővérem húga

A nővérem húga

My Sister's Keeper

Sara és Brian élete örökre megváltozott, amikor kiderült, hogy kétéves kislányuknál leukémiát diagnosztizáltak. A szülők úgy döntöttek, hogy nem szokványos megoldást választanak szörnyű helyzetükre: Jesse és Kate harmadik gyermeket vállalnak, aki donorként segíthet Kate gyógyulásában. Kate… Több

Forgatókönyvíró: Jeremy Leven, Nick Cassavetes
Premier: 2009.06.26.

2019.04.12 MidoD7

Mi mást is akarhatna az ember, amikor megnéz egy filmet. Természetesen azt, hogy elkísérje egy fergeteges kalandra. Nem tudok rá mást mondani, mint, hogy ez egy marha jó történet, és eseménydús cselekmény jellemzi.

2017.10.13 kevelin

Nagyon jó film. Nem várt alakítás Cameron Diaz-tól.Szívszaggató de egyben nagyon jól összerakott film. Rengeteg mondanivalója van szeretetről, családról, egyszerűen az életről. Bátran ajánlom minden drámakedvelőnek

2015.02.11 Zsceeeka

Nagyon jól eltalált dráma. Nem túl nyálas és érzelgős (eléggé az, de nem túlzottan), a gyerekek bölcsessége pedig megható, de a szülői oldalról is jól bemutatja, hogy milyen kétségek merülnek fel a szülőkben, és milyen nehéz, ha netán a saját gyerekeik között kell "választani".

2015.09.29 Loborg

Nagyon megható és kedves , egyben kegyetlen film , mind a beteg gyermek szemszögéből , mind a kisebbik gyermeket figyelve . Érdekes kérdés , mi mindenre képes egy anya , akinek azzal kell megbirkóznia , hogy elveszítheti a gyermekét.

2016.10.23 vivikejencikelara

Ezt a filmet nekem nagyon nehéz volt feldolgozni. Nagy hatással van az emberre. Szívfacsaró, szomorú de mégis romantikus néhol vicces. A srác akivel szerelmesek lesznek nagyon jól kezeli a szituációt.Igazi példa ez a film az egész világnak.Azt hiszem ezt látnia kellene mindenkinek, aki már érti az ilyen dolgokat.

95,7 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

30 millió dollárból forgatták le a filmet.Szerző: LionelMessi10

Sofia Vassilieva leborotválta a haját és a szemöldökét, hogy megfelelően ábrázolja Kate Fitzgerald karakterét. Úgy nyilatkozott ez a legkevesebb, amit tehet, hogy megértse Kate fájdalmát. Szerző: rbernadett

A film azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett