A sötétség határán

A sötétség határán

Edge of Darkness

Thomas Craven visszavonult rendőr, aki korábban gyilkossági ügyekkel foglalkozott. Most magányosan tölti napjait, ám egy nap lánya érkezik hozzá látogatóba. Ekkor azonban ismeretlenek támadják meg őket, és végeznek a lánnyal is. A rendőrök szerint a támadás célpontja Craven volt, az ügy… Több

Rendező: Martin Campbell
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2010.03.18.

2024.04.17 sptt

Az alaptörténet nagyon szokványos, aztán a sztori kibontása és a megoldás már eltér a megszokottól, ugyanakkor kicsit körülményes, néha túlbonyolított és szájbarágós. Bizonyos periódusok miatt (a szálak kibontása, a tények lassú adagolása) az átlagos... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Mel Gibson leggagyibb filmje, amit láttam, de lehet az összes közül. A stílusában is messze áll, még a nézhető kategóriától is, bár az eleje reményt keltő volt.

Gibson megöregedett,és elfáradt.Ez a moziból tökéletesen kiviláglik,és nem menti meg semmi ezt a filmet.Kissé vontatott,és elcsépelt.Nekem nem hozta a többi Mel Gibson akciófilmjének a szintjét.Ennyi.

2019.08.14 indingo

Olyan átlagos film. A lány meggyilkolásának túl nagy feneket kerítettek sokkal egyszerűbben, csendesebben is meg lehetett volna oldani és akkor nincs ez a nagy hajcihő. Helyenként túl bonyolított, másutt túl egyszerű.

2015.09.09 hsanya182

Szerintem egy átlagos és igényes nyomozós krimi, néhol száraz párbeszédekkel, néha egy-egy váratlan akcióval. A film befejezése nem az a tipikus happy end, elég váratlanszerű dolgok történnek benne, de Mel Gibson elég hiteles önmagához, egy átlagos esti mozizáshoz megteszi a film! :)

Eredetileg Robert De Niro is szerepelt volna a filmben.Szerző: kázsé

Az eredeti sorozat egyik szereplője, Joe Don Baker hevesen ellenezte a film elkészítését.Szerző: kázsé

John Corigliano egy teljes filmzenét megírt, amit viszont visszautasítottak, mikor úgy döntöttek, akciódúsabb filmet szeretnének. John Corigliano visszautasította, hogy újabb zenét írjon.Szerző: kázsé

Mel Gibson első főszerepe a 2002-es Jelek óta.Szerző: kázsé

A kijelölt túlélő