A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt

Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann

2020.02.10 elekm90

Jópofa svéd vígjáték, ami egy picit ott vérzik el, hogy egyszerre akar merész komédia és nagyívű kalandfilm lenni. Egy ideig ez működik is, a végére viszont kezd egy kicsit bugyutává válni. Mindent egybevetve így is egy nagyon jó kis film. 7,5/10

2015.01.22 dulkap

Nem olvastam a könyvet, ajánlására néztem meg a filmet. Igazából olyan, mintha két történetet mesélne el a film, de valahogy egyik sincs rendesen kidolgozva. Számomra egyértelműen a jelen időben játszódó részek tetszettek jobban. De megvolt a visszae... Több

2017.05.05 indingo

Meglepően jó a története, annak ellenére, hogy egy öregúr álla a középpontban, pontosabban annak az élete. A maszk borzasztóan gyenge lett, attól nem tudtam elvonatkoztatni.

2016.08.01 Bogi87

Igazán egyedi humorú film, egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Én bevallom, többet vártam tőle, mert azt hallottam, hogy könyvben szuper. Sajnálom, hogy a filmben nem tudták olyan jól visszaadni a történetet, de nem rossz.

2017.07.24 Deku

Cím alapján rájöhettem volna, hogy ez nem az én világom lesz és a svéd filmek amúgy sem tartogatnak sok jót. Sajnos azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem fogott meg, kezdve azzal, hogy értelmetlen és katyvasz az egész ennek tetejébe pedig teljes kudarc volt karakter fronton.

2017.07.29 Orosz István

Nagyon beteg vígjáték, elősször úgy gondoltam valami nagyon erőltetett film lesz, de nem. Nem egy szokványos vígjáték,de ez benne a jó, végig nevettem az egészetn

2016.01.25 szaka123

Igazából sem a könyvről, sem a filmről nem hallottam, amíg nem ajánlották. A film teljes mértékben tetszett. Tele jó humorral, fordulattal, eseménnyel. A szinkron hangokat nagyon eltalálták, szerintem dobott a filmen! Ajánlom megnézésre, egy kedves öregember története, aki hihetetlen kalandokat élt át. :)

2017.10.16 Szilonka

Fenntartásokkal kezeltem a filmet, nem voltam rá kíváncsi, de az egyik barátom ezt szerette volna megnézni. Elég kerek és egyedi a története, talán egy picit hosszú, de kedvelhető.

2017.07.25 Lonka

Az öregúr gyerekkori csínytevései és visszatekintései a múltba szerintem ey különleges humorral lett megcsinálva ami nagyon jot tett a filmnek. Sok félreértés volt benne és ez vitte előre a sztorit.

2017.10.18 SzFa

Már régóta meg akartam nézni, de csalódtam benne. voltak benne jó poénok, de összességében engem untatott. A jelenetek magában érdekesek voltak, de együtt nem igazán köti le a figyelmemet.

2016.05.10 deneslau

A film a könyv után sem csalódás, nagyon eltalálták, érdekes, egyedi, néha kissé naiv, de szerethető, frappáns. Érdekes a humora, van mondanivaló és leköt a történet. a jelenetek kiválóak és minőségi a rendezés.

2016.09.22 kecsaa

Ehhez hasonló és fogható filmet nem igen láttam még korábban. Bár igen hosszú, érdeklődéssel néztem végig. Elélg valószínű, hogy a könyvet is beszerzem majd valamikor.

2017.08.28 ocskol

Állítólag a könyv nagyon jó, ezért néztem meg a filmet, mert kíváncsi voltam rá. Egy jó nagy katyvasz, amit kaptam, szerintem bőven voltak benne olyan részek, amiket nem lett volna muszáj beletenni a végső vágás után.

2016.02.09 Galway

Ha valaki nem olvasta a filmet annak biztos tetszeni fog, én a könyv után már inkább azt mondom hogy nem sikerült annyira jól, ha a könyvet akarták volna megjeleníteni. Önmagában ötpontos, de ha a könyvet vesszük alapul akkor max 3