Fedőneve: Tigris

Fedőneve: Tigris

Ek Tha Tiger

Az Ek Tha Tiger jött, látott, és gyözött. A keleti filmek között rendkivül sikeres akciófilm hatalmas bevételt szerzett mind Amerikában, Európában és Indiában is. Sikerét a rendkivül jól kidolgozott és látványos akció jelenetei hozták meg számára. Akinek a Don 2 tetszett annak ez a film kötelezõ. India és Pakisztán e két ország régóta ellenségeskedik egymással. Indiának a RAW mig Pakisztánnak az ISI a kémügynöksége. A Tigris az Indiai RAW szolgálatában áll. Minden küldetése végén megöli az ellenséges ügynököket. Most Angliába szól a megbizatása ahol egy egyetemi professzort kell megfigyelnie. Közben megismerkedik a professzor bejárónõjével a szép Zoyával. A lány hatással van rá de nagy meglepetés éri amikor kiderül hogy Zoya nem az akinek látszik.

Rendező: Kabir Khan
Forgatókönyvíró: Aditya Chopra, Kabir Khan, Neelesh Misra
Ország: India
Premier: 2012.08.15.

2017.01.12 e-batta

Salman Khannak bejött az, amit a Wanteddel indított el, képes volt megújulni, én kifejezetten örülök, hogy nem erőltették tovább a macsó szerelmes vonalat, már tényleg kiöregedett belőle. Ideje volt lépni (aztán szomorúan tapasztaltam, hogy nem tanul... Több

2015.11.12 Adell89

Borzalmasan gyenge film, innen-onnan összelopkodott ötletekkel.Tündérmesének túl erős, bármi másnak meg rettentően langyos és fárasztó és még a színészek is ismeretlenek.

A legtöbb akciójelenetet egy francia kaszkadőrrel, Jawed Al Bernivel forgatták le. Sok jelenetet hibásan vágtak meg, látható a kaszkadőr arca a felvételeken.Szerző: e-batta

Amikor Törökországban forgattak, Salman Khan és a stáb több tagja gyakran felkerestek egy tengerparti kávézót, közel a forgatási helyszínhez. Hamarosan a kedvenc helyük lett, a forgatás után a kávézót csak úgy hívták, hogy Salman Khan's Cafe.Szerző: e-batta

A jelenetben, ahol Tiger lefesti Zoyát, az munkája ténylegesen. Salman állítólag a forgatási szünetekben festette meg a képet, amíg a stáb beállította a kamerákat stb. Szerző: e-batta