A United 93-as

A United 93-as

United 93

2001 szeptember 11-én, az elmúlt idők egyik legszörnyűbb tragédiája, a World Trade Center elleni terrortámadás napján a terrorakció részeként az Al-Káida tagjai eltérítik a United Airlines 93-as járatát is. Az utasok azonban nem nézik tétlenül, hogy az ő és polgártársaik életével csak úgy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2006.08.17.

2022.09.29 BoBamburg

Hallottam róla már korábban, hogy tényleg nagyszerű film, de eddig még nem tudtam megnézni. Azt kell mondjam, valóban remek darab, végig izgultam az egész filmet, még így is, hogy tudtam, mi lesz a vége.

2021.09.14 Zoltán383985

Erős film...

Nem tudom, ki hogy nézte (szinkronos, feliratos) a filmet. Én eredeti szöveggel, felirattal néztem, és nekem annyira átjött az egész történet, hogy a sírás kerülgetett. Komolyan mondom, nagyon jó a film. Az, hogy visítozás és kiabálás van? Kíváncsi lennék, akik emiatt negálják a filmet, mit csináltak volna akkor és ott. Sajnos az ilyen agyament emberek miatt, akik lehúzzák a filmet, miattuk nem néztem meg eddig. Nem bántam meg, sőt ez számomra többször nézős film. Az operatőri munka is nagyszerű, élethűbbé teszi az egész filmet. 10/10

2015.08.12 Rikudou6

Túl van ez hype-olva még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.

2015.05.18 a.edit63

Ezt a filmet nem nézem újra! Nem azért mert rossz, hanem mert annyira felemészti az embert. Hihetetlenül megrázó, megindító film, ennél jobb ábrázolást képzelni se tudnék. Szinte végig sírtam a filmet, kegyetlen…

2015.07.03 Bekmeli

Nagyon érdekes film, érdekes nézőpontból megvilágítva. Nagyon meggyőző, megható és monumentális, megfogó alkotás. Igazán beleéltem magam az eseményekbe.

Az Universal Pictures stúdió 145. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

A repülőgép teljes személyzetét valódi pilóták és légi kísérők játsszák.Szerző: kázsé

A valódi gép utasainak sok családtagja elment a premierre.Szerző: kázsé

Az Entertainment Weekly minden idők 16. legvitatottabb filmjének választotta.Szerző: kázsé

Az amerikai hadsereg forgalomirányítói is megjelennek a filmben.Szerző: kázsé