A Walk Among the Tombstones
Boyd Holbrook
David Harbour
Boyd Holbrook

Matt Scuddert (Liam Neeson ), a New York-i ex-zsaru nem hivatalos magánnyomozóként dolgozik. Egy heroin díler (Dan Stevens) felbéreli a férfit, hogy segítsen neki elkapni pár embert, akik meggyilkolták a feleségét. A nyomozás során Scuddert rádöbben, hogy a gazembereknek nem ez volt az… Több

Rendező: Scott Frank
Író: Lawrence Block
Forgatókönyvíró: Scott Frank
Premier (HU): 2014.10.30.

2023.01.21 Erik Csok

Kissé lassú, de azért figyelmet fenntartó mozi, a mindig remek Liammal

Elég rég láttam ezt a filmet, de azért egy-két jelenetre még emlékszem. Kezdeném ott, hogy ez nem egy akciófilm, van benne akció, de nem az. Inkább egy krimi- thriller, amiben van akció. Van egy jó története, egy fantasztikus főszereplője, és figyelemfenntartó képessége, még ha lassú is helyenként. Nessonnek nagyon jól állnak ezek a szerepek, és itt is nagyon jól játszik. Sőt, kissé misztikus mozi is, ami csak jót tesz neki szerintem. Kinek ajánlom? Aki szereti a krimi filmeket, és persze a jó öreg Liam Neesont.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon szeretem a Liam Neeson akciófilmeket és ez is tetszett, mégsem ütötte meg a szintjét, talán ez a leggyengébb ilyen jellegű filmje, de azért ajánlom.

2017.12.07 Berto49

Lawrence Block Matthew Scudder nevű nyomozó főhősének egyik darabját filmesítették meg. Többek szerint a könyv nem a legjobb műve az írónak. A könyvet ezért nem is olvastam el. Engem a főszereplő Liam Neeson érdekelt a filmben. Sodrófával nyújtották ... Több

Néha leül,lelassít,de az izgalom faktor azért megvan ebben a filmben is.Hihetetlenül jóll áll ez a fajta szerep Liam Neesonnak.Az Elrabolva trilógia azért magasabb szinten van,de itt sem unatkozunk.Egy kellemes akciómozi,olyan "mindenkit elintézek" stílusban.

2015.07.27 kabel

A sírok között egy nagyon egyszerű történet egy teljesen sablonos karakterrel. A krimi felejthető fordulatai és karakterei nem bizonyultak érdekesnek és a film lezárása sem sikerült igazából. Liam Neeson karaktere annyira egysíkú, hogy kár a szereposztásért mert bárki el tudta volna játszani a karakterét.

A film alapjául szolgáló könyv egyik főszereplője Joe Durkin, akit eredetileg Ruth Wilson játszott. A rendező azonban úgy éreztem, hogy Liam Neeson karakterének inkább magányos farkasnak kéne lennie, ezért végül Wilson összes közös jelenetét kivágta a filmből. Szerző: hp

A Sírok között eredetileg Joe Carnahan rendezői debütálása lett volna, a főszerepre ekkoriban még Harrison Ford volt az első számú kiszemelt. Szerző: hp

A film Lawrence Block tizedik Matt Scuder-regényén alapszik. Az írók 2011-ig bezárólag 17 regényt írt a karakterről.Szerző: hp

Matt Scuder karaktere másodszor tűnik fel a filmvásznon. Az Egy lépés a halálban Jeff Bridges alakította az ex-nyomozót.Szerző: hp

(2015. 08. 06.)
Unlicensed to kill
Amíg elkészül az Igazából szerelem 2, addig be kell érnünk Liam Neeson sötét énjével. Nem mintha bajunk lenne vele. A kiégett exzsaru piszkos munkákat vállal. De nyugi, ellenfelei vastagon megérdemlik, amit kapnak tőle. Több