Letöltendő élet

Letöltendő élet

All Day and a Night

Jahkor Abraham Lincoln (Ashton Sanders) arról álmodik, hogy elismert és sikeres rapper lesz, azonban az oaklandi környék és a folyamatosan dúló bandaháború közepette egyre messzebb sodródik a céljaitól. Az ingoványos talajon a fiú számára a helyes út a horizont homályába vész, mely tragikus… Több

Premier: 2020.05.01. | Netflix (2020.05.02.)

2020.04.25 Toncsi

Érdekes történet, nem könnyű szabadulni tőle. Mivel komoly kérdést jár körül, kicsit komor hangulatú, nem a néző szórakoztatására készült.

2020.04.21 Laclac

Nem mondom, hogy egy könnyen emészthető film. A történetnek megvan a maga sajátos dinamikája, így kellett hozzá némi türelem, de nagyon megérte. Igazán fajsúlyos és mélyenszántó alkotás, aminek érdemes nekigyűrkőzni.

2020.04.22 Valenhun

Három történet keresztezi egymást, ezért érdemes végig odafigyelni, hogy ne veszítsük el a fonalat. Elég "kimerítő" film, de megéri megnézni, remek megközelítése a továbblépés, újrakezdés, megbocsátás témakörének.

2020.04.23 dobosj

Őszintén szólva nem vártam túl sokat ettől a filmtől. Azt gondoltam, hogy egyszerű sablonsztori lesz majd, megtűzdelve a már sokszor látott klisékkel, de ehhez képest szerintem nagyon összeszedett alkotás. Csakis ajánlani tudom!

Patrick Melrose
2018